Helidroid – zdalnie sterowany helikopter na Androida

W Android Markecie znaleźć można wiele różnego rodzaju symulatorów lotu. Helidroid 3D jest jednak zupełnie inny od pozostałych i dlatego właśnie przykuł naszą uwagę i postanowiliśmy, że nieco Wam o nim napiszemy. Gotowi na przejażdżkę? W takim razie zapinamy pasy i ruszamy.

Jeżeli szukasz profesjonalnego narzędzia, które pozwoli Ci poczuć się jak prawdziwy pilot, to bez wątpienia w produkcji Helidroid nie znajdziesz tego, czego potrzebujesz. Gdyby jednak zależało Ci jedynie na dobrej zabawie, to zachęcamy do lektury tego wpisu, bo po niej na pewno zdecydujesz się przetestować opisywaną przez nas grę.

Produkcja studia MH Production to swego rodzaju symulator lotu zdalnie sterowanego helikoptera, którym możemy poruszać się nie tylko na wolnej przestrzeni, lecz także w zwykłym pokoju.

Sterowanie w grze odbywa się na dwa sposoby – za pomocą specjalnych strzałek lub akcelerometru. Ten pierwszy sposób jest zdecydowanie prostszy, a więc możemy go polecić osobom, które przede wszystkim nastawiają się na rozrywkę, a nie na naukę latania za pomocą telefonu.

Jeśli chodzi o same zasady w Helidroida to nie są one wcale skomplikowane. Nasze zdanie polega po prostu na wykonywaniu przeróżnych misji, których w sumie jest sporo, bo aż 30. W pierwszych levelach najczęściej należy dolecieć do określonego punktu. Z biegiem czasu robi się jednak nieco trudniej, a przejście danego poziomu wymaga od nas większej precyzji i koncentracji.

Niestety, autorzy opisywanej przez nas produkcji nie uraczyli nas ładnie wyglądającą oprawą graficzną, co zresztą wyraźnie widać na screenach z gry. Mimo wszystko, Helidroid 3D jest aplikacją godną polecenia dla każdego, kto ma dość tradycyjnych gier lotniczych i chce spróbować czegoś innego.

Co bardzo ważne, Helidroid jest dostępny w Markecie zupełnie za darmo. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak zachęcić Was do pobierania i testowania.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button