Play With Collectibles – nowa akcja zorganizowana w Google Play

Firma Apple jakiś czas temu wystartowała w swoim sklepie z aplikacjami z promocją „Free App of the Week”, która ma na celu zachęcenie graczy do pobierania niektórych mobilnych hitów. Aby nie pozostać w tyle konkurencji, również i Google uruchomiło ostatnio ciekawą akcję zorganizowaną dla graczy. W ramach Play With Collectibles nie oferowane są jednak bezpłatne produkcje, a coś zupełnie innego…

Promocja Play With Collectibles została stworzona właściwie po to, by klienci Google Play pobierali niektóre tytuły, a przy tym dobrze się bawili w kolekcjonowanie. Jak to rozumieć? Otóż w każdej z gier objętych promocją można znaleźć limitowane, wirtualne przedmioty związane z Androidem i koncernem Google. W trakcie akcji możemy więc stać się posiadaczami mobilnych produktów, których za tydzień nie będzie już można nigdzie znaleźć.

Oczywiście, w każdej z aplikacji limitowane przedmioty są zupełnie inne. Nie chcąc jednak psuć Wam zabawy (nawet przeczytanie opisu w Google Play może być ciekawym wyzwaniem ;)), nie będziemy pisać o tym, co można znaleźć w każdej z produkcji.  Wspomnimy jedynie o kilku przez nas wybranych.

Jak czytamy w informacji zamieszczonej w Google Play, w Deer Hunter Reloaded użytkownicy mogą przez najbliższy tydzień kupić sobie nowy, Androidowy krawat, a w Stardom: The A-list – specjalną koszulkę z zielonym robotem stworzonym przez Google. Ciekawie zapowiada się też – według nas – limitowany statek kosmiczny oferowany graczom w Panic Flight i „Tęczowe Jajko” w Tiny Farm.

Play With Collectibles ma potrwać tylko do najbliższej soboty. Jeżeli więc chcecie kupić sobie jakiś wirtualny gadżet związany z Androidem, to właśnie macie ku temu najlepszą okazję. Rzecz jasna, w Google Play można znaleźć listę wszystkich gier biorących udział w promocji.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button