Electric Stick Challenge – bardzo elektryzująca gra mobilna

Czy jako dzieci graliście w grę, w której trzeba było trzymany w ręku mały drążek przeprowadzić przez metalowy labirynt, nie dotykając przy tym żadnej ze ścian? Jeżeli tak, to na pewno będziecie zadowoleni z faktu, iż w Google Play można znaleźć mobilną wersję tej zabawy z dzieciństwa. Tyle tylko, że w Electric Stick Challenge za uderzenie w labirynt nie tylko przegrywacie, lecz wskutek porażenia prądem możecie stracić również swoją wirtualną rękę! :)

Zasady opisywanej przez nas gry nie są skomplikowane. W Electric Stick Challenge trzymamy w ręku drążek, który należy przemieścić z jednego końca specjalnego labiryntu do drugiego. Jeżeli zadanie uda nam się wykonać, otrzymujemy dostęp do kolejnego poziomu. Jeśli natomiast nam się nie powiecie, możemy spróbować jeszcze raz, nie tracąc przy tym żadnych punktów. Proste, ale naprawdę wciągające – i oto właśnie w dobrych grach chodzi, prawda?

Pierwsze poziomy gry nie są zbytnio skomplikowane. Nie pojawiają się w nich bowiem żadne ruchome elementy labiryntu ani też niezwykle wąskie dróżki. Z czasem robi się jednak coraz trudniej i przejście niejednego z poziomów zajmuje nam naprawdę sporo czasu. Niestety, nie jesteśmy w stanie powiedzieć Wam, ile dokładnie leveli można znaleźć w produkcji Chi-Chi Games. Patrząc jednak na screeny zamieszczone w Google Play, można stwierdzić, że w Electric Stick Challenge można grać dobre kilka godzin.

W opisywanej przez nas grze powinno spodobać Wam się przede wszystkim sterowanie. Odbywa się ono za pomocą czujnika ruchu, dzięki czemu zabawa jest niezwykle realistyczna, a trzęsące się ręce zaczynają być sporym problemem ;).

Być może niektórzy z Was za wadę Electric Stick Challenge uznaliby oprawę graficzną. Nam jednak nie wydaje się ona jakaś straszna, a nawet powiedzielibyśmy, że jest ona pewnym plusem aplikacji, ponieważ pozwala na grę także i właścicielom słabszych smartfonów.

Electric Stick Challenge 3D można pobrać z Google Play. Gra jest całkowicie za darmo, a więc nie pozostaje nam nic innego, jak ją polecić i życzyć Wam dobrej zabawy.

2 / 5. Ocen: 1

Zakłady bukmacherskie

Back to top button