Lord & Knights – gra MMORPG na komórkę

Z grami MMORPG przeznaczonymi na telefony komórkowe był jeszcze do niedawna jeden, wydawać by się mogło dość oczywisty, problem – nie można było grać w nie na komputerze. Na szczęście, jakiś czas temu pojawiła się w sieci polska wersja gry Lord & Knights, która umożliwia graczom połączenie kont mobilnych z tymi tradycyjnymi, dzięki czemu możemy kierować naszym imperium dosłownie wszędzie tam, gdzie mamy na to ochotę!

W opisywanej przez nas grze zostajemy zarządcą własnego państwa. Początkowo posiadany przez nas teren jest mały i znajduje się na nim tylko jeden zamek. Z czasem można jednak swój kraj powiększać i modyfikować.

Oczywiście, jeżeli w Lord & Knights chce się być najlepszym, trzeba także werbować do swojej armii jak najlepszych wojowników i zawiązywać sojusze z potężnymi władcami. Tylko wtedy można stoczyć wiele zwycięskich bitew i zamienić nasze małe państewko w ogromne imperium, jakiego nie powstydziłby się żaden średniowieczny władca.

Produkcja studia Xyrality jest typową aplikacją strategiczną. Możecie spodziewać się więc również tego, że będziecie musieli dbać w niej o wydobywane w Waszym kraju surowce naturalne i odkrywanie nowych technologii, pozwalających na zdobycie przewagi nad największymi wrogami.

Do oprawy graficznej nowego, mobilnego RPG-a nie można mieć większych zastrzeżeń. Wszystko wygląda bowiem przyzwoicie oraz czytelnie. Tym samym jesteśmy zdania, że Lord & Knights powinno spodobać się każdemu, kto sporą część swojego życia spędził nad różnego rodzaju strategiami osadzonymi w odległych dla nas czasach.

Tak, jak wspomnieliśmy, opisywany przez nas tytuł dostępny jest w dwóch wersjach: mobilnej i przeznaczonej do gry poprzez przeglądarkę. Jeśli chodzi o tę pierwszą wersję, to można ją pobrać – w zależności od posiadanego sprzętu, oczywiście – z Google Play i AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button