PLATFORMANCE Temple Death Free – śmiertelna wyprawa po ukochaną

Miłość to uczucie dla którego człowiek jest w stanie zrobić dosłownie wszystko. Tym razem dzielny mężczyzna musi pokonać wiele mil w tajemniczych i złowrogich świątyniach aby dostać się do ukochanej. Nie zwlekaj, wyciągnij do niego pomocną dłoń.

Magiko Gaming słyną z tworzenia bardzo dobrych gier na Windows’a Phone, niestety płatnych. Tym razem dali użytkownikom preferującym darmowe aplikacje próbkę swych umiejętności w darmowej wersji jednej z ich gier.

432f3d29-c9d4-444b-b1a4-6425c544b756

Platformance Temple Death opowiada historię drastycznie rozdzielonych kochanków. Ponętna i skąpo odziana kobieta została porwana przez dzikich osobników z nieznanego plemienia. Zadaniem jej mężczyzny jest uratowanie piękności z rąk oprawców. Wszystko brzmi bardzo banalnie. Jednak czy ta wyprawa będzie tak samo prosta?

Przestrzenie, po których porusza się wybawiciel są stertą pułapek i niebezpieczeństw. Każdy krok grozi śmiercią, dlatego musi być przemyślany i wykonany bardzo precyzyjnie. Sterowanie naszym bohaterem nie należy do rzeczy prostych. Mamy joystick w lewym dolnym rogu a także przycisk do wykonywania skoków. Trudno jest się przyzwyczaić do takiego rozwiązania i myślę, że autorzy mogli się postarać o inną propozycję jeśli chodzi tę kwestię. Jako iż jest to praktycznie wersja demo płatnej gry, plansz nie ma tu za wiele. Choć i tak przejście jednej zajmuje ogrom czasu.

a66c0dfa-890e-4b17-85ea-1d323e0376cd

Gra została wykonana w bardzo klasyczny sposób tak, aby przypominała starsze gry platformowe. Pomimo tego, że grafika jest piksel-owa, jest bardzo starannie wykonana i zawiera mnóstwo detali. Muzyka w tle jest bardzo klimatyczna i odpowiednio pasuje do nastroju gry.

Jest to ciekawa propozycja dla zaawansowanych graczy o wybitnej zręczności i cierpliwości. Zawiera trzy poziomy trudności więc każdy gracz może ją dostosować wedle swoich potrzeb.

Ocena końcowa : 7/10

Gra dostępna za darmo na Windowsphone.com

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button