Nowy Nexus 7 wkrótce dostępny w Polsce!

Macie w planach kupić nowego, siedmiocalowca wyprodukowanego przy współpracy z firmą Google? Wstrzymajcie się z zamawianiem produktu z zagranicy. Asus Polska rozsyła zaproszenia na konferencję, która odbędzie się w ten piątek. Wszystko wskazuje więc na to, że Nexus 7 na dniach dostępny będzie na naszym rynku!

nex7-1

Nexus 7 na rynku jest dostępny od niedawna. Chwilę po premierze dostępny był dla klientów Stanów Zjednoczonych i kilku krajów europejskich. Na szczęście, wiele wskazuje na to, że Polacy nie będą musieli już dłużej „kombinować” ze sprowadzaniem tabletu z zagranicy. Asus na piątkowej konferencji dla polskich dziennikarzy prawdopodobnie zapowie, jaki możemy spodziewać się na półkach naszych rodzimych sklepów Nexusa 7 i w jakiej cenie będzie on dostępny.

Jeżeli zastanawiacie się nad kupnem urządzenia multimedialnego, a Nexus – jakimś cudem – w ogóle nie wpadł Wam w oko, warto wspomnieć, że tablet ten oferuje siedmiocalowy ekran o rozdzielczości FullHD (1920×1080), super-wydajny czterordzeniowy procesor  Qualcomm Snapdragon S4 Pro, 2 GB pamięci RAM i 16 bądź 32 GB pamięci wbudowanej. Oczywiście, całość działa na systemie operacyjnym Android.

Ile takie „cudeńko” kosztować będzie na polskim rynku? Na to pytanie będziemy mogli odpowiedzieć już w piątek. Asus z Google wielkiej różnicy cenowej między Polską a innymi krajami raczej nie robił. Wszystko wskazuje więc na to, że cena Nexusa 7 będzie w złotówkach przybliżona do ceny w dolarach, która będzie zależna też od aktualnego kursu waluty.

Czekacie na polskiego Nexusa 7? :)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button