Plants War – roślinki wkraczają do akcji!

Wydaje Wam się, że roślinki żyjące sobie w spokoju w parkach i doniczkach są niewinne jak niemowlę? Błąd! Jeśli nie wierzycie mi na słowo – sprawdźcie możliwości naszych zielonych przyjaciół w grze strategicznej Plants War.

Akcja gry Plants War toczy się w postapokaliptycznej scenerii, gdzie rośliny wraz ze zwierzętami i innymi stworzonkami toczą wojnę o wpływy na naszej planecie. Mimo że sama fabuła wydaje się być dość banalna, a już na pewno mało interesująca, fani produkcji strategicznych powinni być zadowoleni z tego, co opisywana apka oferuje.

Jak w większości tego typu gier, w Plants War najważniejsza jest taktyka walki. Oczywiście, nie od razu przychodzi nam toczyć pojedynki, mając do dyspozycji najlepszych z najlepszych. Sztuką nie jest jednak być zwycięzcą od razu, lecz na ten status sobie zasłużyć systematyczną i sumienną pracą.

Autorzy Plants War zapewniają, że rozgrywka w ich tworze pozwala nie nudzić się przez dobrych kilkanaście godzin i dłużej. Trudno się z nimi nie dziwić, biorąc pod uwagę, jak wiele w grze dostępnych jest bonusów w postaci różnego rodzaju wyposażenia dla roślinnych żołnierzy, osiągnięć do wykonania i tym podobnych.

Oprawa audiowizulna Plants War jest bez dwóch zdań ogromnym atutem produkcji. Trudno się dziwić, w końcu za grą stoi nie kto inny jak znane studio GAMEVIL.

Plants War do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button