Marvel Pinball – flipper z komiksowymi postaciami

Uwielbiam wszelkiego rodzaju produkcje o bohaterach komiksów Marvela. Dlatego właśnie, kiedy zobaczyłem w Google Play produkcję Marvel Pinball, wiedziałem, że będę musiał wydać kilka złotych, a następnie opisywać dla Was, co oferuje wspomniana apka. Gotowi na kolejną mobilną wersję flippera?

Jak się zapewne domyślacie, w Marvel Pinball otrzymujemy do dyspozycji wirtualny stół z tzw. flipperami, a naszym zadaniem jest zdobywanie jak największej ilości punktów. Oczywiście, w nazwie gry nie bez powodu znajduje się nazwa najbardziej znanego wydawnictwa komiksowego. Wszystkie elementy w apce są bowiem związane ze Spidermanem i jego wielką, bohaterską rodzinką.

Marvel Pinball pozwala nam spróbować swoich sił na stołach tematycznych dotyczących komiksów i jego głównych postaci. W trakcie rozgrywki przychodzi nam spotkać nie tylko pozytywnych bohaterów, lecz także czarne charaktery. Rzecz jasna, każdy z elementów stołu wydaje odpowiednie dźwięki, dzięki którym grając w zwykłego, wirtualnego flippera można poczuć się jak w środku akcji filmu o superbohaterach.

Opisywana apka nie oferuje wielu dodatków urozmaicających. Wydaje mi się jednak, że tego typu bonusy nie są w ogóle potrzebne prawdziwym fanom flipperów. A jeśli się mylę, cóż, raczej Marvel Pinball nie jest w takim razie dobrą produkcją.

Ciężko napisać wiele o wyglądzie gry z tego wpisu. Prezentuje się ona bardzo dobrze i uważam, że nie posiada wielu estetycznych wad. Zresztą – możecie przekonać się o tym sami, przeglądać screeny.

Marvel Pinball do pobrania za 3,27 PLN w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button