Place&Taste – oficjalna gierka zręcznościowa od McDonald’s

Co powiecie na McDonald’s w wersji mobilnej i to w dodatku nie w formie zamawiania jedzonka online, a gry na smartfony i tablety? Place&Taste to nic innego, jak prosta pod względem zasad produkcja zręcznościowa, w której dominują frytki, cole, kanapki, lody i inne tego typu ,,pyszności”.

rwgrwg

Po uruchomieniu aplikacji naszym oczom ukazuje się zwięzły tutorial. Okazuje się, że naszym celem jest stworzenie maksymalnie dużej ilości zestawów powiększonych z latających w powietrzu składników.

Jak wiadomo (tudzież nie wiadomo), w skład zestawu powiększonego w ,,maku” wchodzą: duże frytki, duża kanapka, napój, oraz obecnie gratisowo – szklanka. Ustawienie takich produktów na tacce skutkuje zaliczeniem zamówienia i rozpoczęciem dopasowywania od nowa.

W grze liczy się czas. Ogranicza nas przede wszystkim zwiększający się ilość Coli na ekranie. Jeżeli brązowy płyn dojdzie do góry, możemy mieć spore problemy. Żeby ciągle obniżać jego poziom, a tym samym pozostawać ,,na fali”, należy szybko kompletować zamówienia. To może sprawiać z czasem spore zamieszanie, bo produkty poruszające się w powietrzu nabierają prędkości i ciężko jest je ,,wyłapać”.

wrgwg

Trudność również polega na tym, że nieprawidłowe wybranie obiektu i dodanie go na tackę powoduje natychmiastowe przerwanie zabawy. Autorzy wykombinowali fajny sposób na zachęcenie graczy do pozostania w aplikacji. Zorganizowali bowiem konkursy, w których zawodnicy mogą wygrać szklanki. To fajna opcja dla osób, które muszą mieć jakąś motywację :)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button