Flight Control Rocket – Electronic Arts dosłownie poleciało!

Flight Control Rocket to gratka dla fanów szybkich i dynamicznych produkcji. Dzieło autorstwa znanego wszystkim Electronic Arts zachwyciło całą masę użytkowników z całego świata. Nic dziwnego. To fantastyczna, pełna niespodzianek gra zręcznościowa, zostająca w pamięci na bardzo długi czas ;)

W zabawie dostępne są trzy skomplikowane misje plus tutorial. Szkoła latanie jest miejscem, do którego powinniśmy zajrzeć na początku. Tam dowiadujemy się w jaki sposób obsługujemy loty i poznajemy przeróżne maszyny, z jakimi spotykamy się w trakcie zadań.

Żeby odblokować kolejną misję, należy spełnić pewne warunki. Głównie chodzi o ilość lądowań. Na widocznym na screenach wielkim statku porozstawiane są różnorodne lądowiska. Naszym celem jest zabawienie się w wieżę kontrolną i kierowanie rakiet, maszyn kosmicznych i kosmonautów do prawidłowych punktów, zapobiegając wypadkom.

Do dyspozycji mamy trzy życia. Kraksa powoduje zabranie nam jednego serduszka. Kiedy stracimy wszystkie, zostajemy podsumowani. Jeżeli w sumie posadzimy wskazaną ilość maszyn, możemy wziąć udział w następnym wyzwaniu.

Gra jest kolorowa i bardzo optymistyczna. Spędziłam w niej bardzo dużo czasu. Mogę ją polecić wszystkim osobom, które lubią tego typu zabawy. Zachęca nie tylko sposób sterowania, oprawa audiowizualna, lecz przede wszystkim możliwości rozwoju i cała masa achievementsów :)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button