Pixel Twist – wszędzie piksele!

Ostatnimi czasy w grach na system Android przewija się często jeden motyw, który stosowany jest w wielu produkcjach. To po prostu zwykła pikselowatość, która wielu osobom przywołuje wspomnienia z lat wcześniejszych, gdzie tego typu obrazy generowały „potężne” wówczas maszyny. Teraz to oczywiście graty, lecz tego typu grafika ma coś w sobie, czego nie można chyba wytłumaczyć.

Przejdźmy jednak do naszej konkretnej gry, jaką jest tym razem Pixel Twist. W nazwie celowo użyto piksela, bo w ten sposób oczywiście łatwiej znaleźć coś w sklepie Play, a fraza będąca jednocześnie pierwszym członem nazwy wyszukiwana jest z cała pewnością dość często.

Naszym zadaniem jest z kupy pikseli (są nimi sześciany), które zawieszono w przestrzeni utworzyć dany obrazek. Robimy to manipulując stroną, z której patrzymy na całe zbiorowisko. Niestety nie jest to proste i czasem czas, który został na przydzielony nie starcza na znalezienie odpowiedniego miejsca.

W grze mamy 2 tryby oraz galerię obrazków, które tworzymy. Tych jest ponad 90, więc jest co robić.

Jeśli chodzi o grafikę, to cóż tu można powiedzieć? Proste 3D z zawieszonymi sześcianami. Nie wiedzieć czemu na starszych urządzeniach gra po prostu nie działa, bo nie da się jej nawet zainstalować, jest po prostu niezgodna. Muzyka, która jest w grze po prostu denerwuje. Nie wiadomo po co ją tam umieszczono. Chyba tylko z przymusu, żeby coś przygrywało w tle.

Mimo wszystko warto sobie pograć, rozgrywka może wydawać się nieciekawa, lecz tak na szczęście nie jest. Polecamy!

Gra za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button