Pixel Runner – 8-bitowa bieganina

Macie ochotę na bieganie w pikselowym świecie? To dobrze się składa, bo właśnie niedawno wpadła mi w ręce produkcja o nazwie Pixel Runer, w której dużo jest zarówno biegania, jak i 8-bitowej oprawy graficznej w stylu retro.

Główny bohater opisywanej produkcji nie jest znany z imienia i nazwiska. Tak naprawdę nie wiemy o nim nic – ani dlaczego biegnie przed siebie po dziwnych miejscach, ani dlaczego nigdy się nie męczy. Wiemy tylko tyle, że musimy pomóc mu w dążeniu do celu, a ten jest prosty – dotarcie do końca trasy.

Do przejścia mamy w Pixel Runner dokładnie 100 leveli. Każdy z nich posiada inny rozkład przeszkód i przepaści. Te pierwsze są najróżniejsze. Nie mamy tutaj do czynienia tylko z nowoczesnymi przyrządami. Są zarówno futurystyczne rakiety, jak i najzwyklejsze kaktusy. Niby różne, ale tak samo groźne dla naszej postaci.

Oprawa wizualna gry przypadła mi do gustu od samego początku. Prostota i piksele – niczego więcej nie potrzebuję, by dobrze bawić się w grze. Jeżeli macie podobnie, Pixel Runner to coś dla Was. Jeżeli nie – cóż, w Google Play jest cała masa gier stworzonych specjalnie z myślą o takich, jak Wy.

Zaletą Pixel Runner jest jego darmowość. Brak mikropłatności w dzisiejszych czasach to coś absolutnie niespotykanego.

Pixel Runner do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button