The Theft Master – mission impossible? Niekoniecznie!

Chcieliście kiedyś poczuć się jak bohaterowie popularnego filmu Mission Impossible? Teraz to możliwe. Wystarczy, że zainstalujecie na swoim urządzeniu grę o nazwie The Theft Master, której poświęcony jest niniejszy wpis.

theft2

Główny bohater The Theft Master to typowy osobnik, który pewnego dnia postanawia dorobić się dużych pieniędzy bez konieczności chodzenia do normalnej pracy. Po prostu planuje napad, a my  – jako jego dobrzy koledzy-graczy – musimy mu w tym pomóc.

Podobnie jak ludzie z Mission Impossible wszystkie nasze kradzieże wykonujemy w opisywanej grze przebrani w charakterystyczny strój i w pomieszczeniu wyposażonym w nowoczesne środki bezpieczeństwa, takie jak lasery, elektryczne pułapki i inne. Nie bójcie się, Wam nic się nie stanie, ale wirtualnej postaci – może.

theft1

Autorzy The Theft Master przygotowali dla nas ponad 400 etapów do przejścia. Podzielne zostały one na 3 główne tryby rozgrywki. Na samym początku dostępny jest jednak tylko jeden z nich. Warto jednak wspomnieć o tak dużej ilości leveli, gdyż rzadko zdarza się, by darmowa gra oferowała tak wiele.

No dobrze, wszystko fajnie, pięknie. A co z minusami? Te również występują i nie ma co tego ukrywać. Wspomniane wady występują przede wszystkim w postaci dość niskiego poziomu trudności (szczególnie na samym początku) oraz grafice, która na pewno na kolana nie powala.

The Theft Master do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 5/10

1 / 5. Ocen: 1

Zakłady bukmacherskie

Back to top button