Glory of Sparta – starożytna bitwa na ekranach smartfonów

Każdy, kto chociaż trochę liznął historii, kojarzy słynną bitwę pod Termopilami. To właśnie o niej głównie było w znanym filmie pod tytułem „300”. Jeżeli chcielibyście poczuć się jak Spartanie walczący przeciwko Persom – koniecznie wypróbujcie grę mobilna o nazwie Glory of Sparta.

Jeżeli wydaje Wam się, że opisywana gra jest kolejną na rynku strategią, to bardzo się mylicie. Glory of Sparta to nic innego jak hack and slash, w którym chodzimy jak szaleni starowanymi przez nas postaciami i niszczymy wszystkich wrogów, którymi w tym przypadku są oddziały wojsk perskich. Niestety, występujące jako… umarlacy.

Autorzy Glory of Sparta przygotowali blisko 30 typów żołnierzy. Dzięki temu nie tak szybko jesteśmy w stanie poznać grę od A do Z, a co za tym idzie rozgrywka przez dłuższy czas jest ciekawa.

Oczywiście, na samym początku naszej przygody z grą do naszej dyspozycji mamy jedynie podstawowych dzielnych, mężnych wojowników. Z biegiem czasu możemy ich jednak ulepszać, by wygrać wojnę. Bo w przeciwieństwie do historii w Glory of Sparta wygrać muszą Spartanie. I nasza w tym głowa, by to im się udało.

Oprawa audiowizualna gry jest specyficzna. Jeżeli szukacie produkcji poważnie traktującej o historii, musicie poszukać gdzie indziej. A jeśli odrobina poczucia humoru Was nie zraża, pomyślcie o pobraniu Glory of Sparta.

Glory of Sparta do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 7/10

Zakłady bukmacherskie

Back to top button