Pig Rush – gra dla całej rodziny

Pig Rush to gra stworzona z myślą o użytkownikach Androida, którzy nie tylko chcą zapewnić sobie rozrywkę, lecz również dać ją swojej rodzinie. Tak więc jeśli oprócz Ciebie z Twojego telefonu od czasu do czasu korzystają także dzieci, to być może warto, byś zainteresował się opisywaną przez nas w tym wpisie produkcją studia ReignDesign.

Z racji tego, że, jak już wspomnieliśmy, Pig Rush jest aplikacją typowo familijną, jej zasady są bardzo proste i nie wymagają dłuższego tłumaczenia.

W produkcji ekipy z ReignDesign wcielamy się w postać świnki, która biegnie (nie wiadomo, dokąd) przez różne plansze, omijając przy tym niebezpieczne przepaści. I to tak naprawdę tyle, jeśli chodzi o same reguły gry.

Więcej można za to napisać o ulepszeniach, jakie możemy zdobyć dla naszego różowego bohatera. Możemy, na przykład, wyposażyć naszego prosiaczka w skrzydła, dzięki którym w szybszy sposób będziemy pokonywać większy dystans. Bardzo ciekawie wygląda również opcja stania się dużą świnką dająca nam większy komfort w przeskakiwaniu przepaści.

To, co uraczyło nas szczególnie w Pig Rush to przyjemna dla oka grafika, która może się podobać nie tylko dzieciom, lecz również dorosłym użytkownikom Androida. Nie należy zapominać też o bardzo dobrze dobranej oprawie muzycznej nadającej klimat poszczególnym planszom dostępnym w grach.

A skoro już mowa o levelach, to na koniec należ wspomnieć, że w Pig Rush do przejścia jest naprawdę duża ilość poziomów i – wbrew pozorom – żaden z nich nie jest łatwy do przejścia, bo wymaga od nas dużego skupienia na grze (udało nam się dostać do, między innymi, planszy pixelowej, świątecznej oraz halloweenowej i każda z nich dała nam taką samą frajdę).

Jeżeli uważacie, że Pig Rush może przypaść Wam do gustu, zapraszamy do Android Marketu i AppStore, skąd możecie pobrać opisywany przez nas twór studia ReignDesign.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button