Bow Man – prosty, a zarazem świetny sposób na nudę

Szukasz aplikacji, która skutecznie zabije czas podczas nudnego wykładu? Jeżeli tak, to nie zastanawiaj się dłużej i ściągnij z Android Marketu prostą, lecz niezwykle wciągającą grę Bow Man, dzięki której już nigdy nie będziesz narzekał na nudę na uczelni czy przystanku autobusowym.

Zasady gry są proste: jesteśmy łucznikiem, a naszym zadaniem jest pokonanie rywala znajdującego się na drugim końcu planszy. Oczywiście nasz przeciwnik także posiada łuk oraz strzały i również w nas strzela. Musimy więc jak najszybciej ocenić odległość oddzielającą nas od przeciwnika, bo w przeciwnym razie to my zalejemy się własną krwią, a przecież tego nie chcemy.

To, co spodobało nam się w opisywanej przez nas grze, to na pewno nie oprawa graficzna o ile dwóch czarnych ludzików można w ogóle nazwać jakimkolwiek elementem graficznym.Co więc sprawia, że Bow Man pobiera każdego dnia tak wiele osób i niemal każdy daje tej aplikacji pięć gwiazdek?

Według nas, chodzi tu przede wszystkim o możliwość gry wieloosobowej, która zapewnia naprawdę bardzo dobrą rozrywkę, szczególnie na wspomnianych już przez nas nudnych wykładach.

Po kilku rundach rozegranych w Bow Man nie możemy też złego słowa napisać o zastosowanym w nim sterowaniu. W pełni wykorzystuje ono ekran dotykowy i nie sprawiało nam jakichkolwiek problemów, co – biorąc pod uwagę infantylny wygląd gry – nieco nas zdziwiło, oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Nie możemy też nie wspomnieć o bardzo ciekawym trybie gry Bird Hunting, w którym nie zabijamy czarnego ludzika, lecz latające nam nad głową ptaki. Co ciekawe, możemy w tym przypadku wybrać opcję nieograniczonych lub ograniczonych strzał.

Bow Man jest grą bezpłatną, którą możecie pobrać z Android Marketu.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button