Pierwsza Pomoc – aplikacja na iOS-a, która potrafi uratować życie

Czy zdarzyło Ci się kiedyś spotkać na ulicy osobę, która zasłabła bądź źle się poczuła? Co wówczas zrobiłeś – umiałeś jej pomóc czy może jak najszybciej próbowałeś się od niej oddalić? Dzięki aplikacji „Pierwsza Pomoc” nie zawahasz się przed udzieleniem potrzeby poszkodowanemu. Nauczy Cię ona bowiem nie tylko, jak prawidłowo wykonać reanimację krążeniowo-oddechową, lecz także jak zachować się w innych znanych w naszym dzisiejszym świecie przypadkach zagrożenia życia.

Mimo że program „Pierwsza Pomoc” zawiera bardzo przejrzyste menu i jest prosty w obsłudze, jego wartość docenia się dopiero po przejrzeniu wszystkich oferowanych przez niego zasobów, dzięki którym pewnie już niejedna osoba pomogła chorej osobie albo nawet uratowała jej życie.

Narzędzie Sensi Consulting zawiera przydatne informacje na temat rozpoznawania objawów (istnieje również możliwość wyszukiwania objawów przy pomocy specjalnej wyszukiwarki) i radzenia sobie w wielu bardzo popularnych przypadkach takich jak chociażby użądlenie przez owada, zadławienie, omdlenie, krwawienie czy  poparzenie.

Każdy z poradników dodatkowo uzupełniony jest o ilustracje pokazujące w idealny dla każdego sposób metody udzielania pierwszej pomocy.

Oprócz tego, w narzędziu „Pierwsza Pomoc” możemy obejrzeć specjalny film instruktażowy, w którym ratownik medyczny udzieli nam kursu przeprowadzania reanimacji krążeniowo-oddechowej.

Do zalet programu zaliczyć trzeba też bez wątpienia bazę punktów medycznych w naszym kraju (apteki, przychodnie, szpitale, stacje dializ itp.), dzięki której w łatwy sposób odnajdziemy najbliższe miejsce idealne dla znalezionej przez nas osoby poszkodowanej.

Za aplikację „Pierwsza Pomoc” trzeba w AppStore zapłacić 1.59€. Czy się opłaca, zapytajcie się siebie sami.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button