Peter Potato – kilkadziesiąt mini-gier dla najmłodszych

Peter Potato to gra logiczno-zręcznościowa dla dzieci i młodzieży. Główny bohater, Pan Ziemniak ma przed sobą 70 różnych misji do pokonania. Wśród nich znajdą się zabawne zadania, których wykonanie nie powinno nam sprawić większych problemów. Spotkamy się jednak również z takimi etapami, przy których z pewnością zejdzie nam się dłużej.

rwrw

Peter Potato to gra, w której twórcy stawiają na testowanie szybkości, umiejętności, pamięci, rytmu, i intelektu najmłodszych użytkowników. W tym celu zaczynamy przygodę z wirtualnymi warzywkami.

Produkcja podzielona jest na kilka światów. Światy są oznaczone dniami tygodnia. By móc przejść z poniedziałku do wtorku, należy zebrać odpowiednią ilość wirtualnych punktów. Jeżeli nam się uda, możemy bez kończenia poprzedniego epizodu rozpocząć grę w nowym. Jeśli jednak zabraknie nam pewnej ilości fantów, zmuszeni zostaniemy do poprawienia swoich wyników.

egew

Wśród mini-gier znajdziemy wyciskanie syfów, usuwanie potu z ziemniaczanej twarzy (wszystko oczywiście na czas), jazdę na snowboardzie, obronę bramki przed wpadającymi w siatkę owocami, wybijanie rytmu, oraz wiele innych.

W trakcie zabawy niejednokrotnie uda nam się odblokować różne postaci. Każda z nich będzie miała oznaczoną wartość energetyczną, oraz informacje o zawieranych witaminkach.

rwg

Jeżeli macie pod opieką fanów mini-gierek i miłośników witaminek, koniecznie pokażcie im opisywaną grę. Fajna zabawa dla dzieci. Zdecydowanie powinna znaleźć się na każdym mobilnym urządzeniu, do którego dostęp ma małolat :)

Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button