Pebble Universe – czas na stworki z kamiennymi czapeczkami

Trzeba przyznać, że produkcje wykorzystujące oryginalne pomysły są w Google Play coraz trudniejsze do zdobycia. Na szczęście, jeszcze całkowicie nie wymarły, o czym mamy nadzieję przekonacie się, czytając ten wpis, którego główną bohaterką będzie gra nazwana Pebble Universe.

Opisywana przez nas gra ma wielu głównych bohaterów. Są nimi sympatycznie wyglądające stworki Pebble, które na swojej planecie wiodą spokojne i beztroskie życie. Oczywiście wiodą je do czasu, bo pewnego dnia owa sielanka kończy się za sprawą złych potworów. Nasze zadanie polega natomiast na powstrzymaniu czarnych charakterów i udowodnieniu, że dobro zawsze wygrywa ze złem i nie ma w tym przypadku żadnego wyjątku.

W jaki sposób owy cel realizujemy? Tutaj właśnie pora na pewną oryginalność. Otóż Pebble wyposażone są w kamienne czapeczki posiadające wybuchowe właściwości. Jako gracze, musimy wszystkie te stworki zderzać ze sobą, by wspomniane nakrycia głowy wybuchły, niszcząc przy tym znajdujące się na planszy potwory. Brzmi to może dość zagmatwanie, ale w rzeczywistości wcale takie nie jest, co z całą pewnością udowodnić może Wam filmik zamieszczony na końcu tego wpisu.

Autorzy Pebble Universe postanowili stworzyć kilka rodzajów barwnych stworków, walczących o wolność wszystkich mieszkańców swojej planety. Na początku gry do naszej dyspozycji oddawani są jedynie najmniejsi właściciele specjalnych czapeczek. Powodują oni – rzecz jasna – bardzo małe zniszczenia. Po pewnym czasie do akcji wkracza jednak jeszcze kilka innych stworków – jedni z nich celnie uderzają, a jeszcze inni posiadają dużą siłę rażenia. Nie chcemy psuć Wam zabawy, dlatego o innych Pebble już Wam nie napiszemy, ale musicie wiedzieć, że także istnieją.

Z racji tego, że aplikacja od Itatake wyposażona została w ładną oprawę graficzną, możemy polecić ją z czystym sumieniem nawet bardziej wymagającym graczom. Pebble Universe posiada też całkiem sporo poziomów, co na pewno wielu z Was zachęci do jej przetestowania.

Grę z tego wpisu pobierzecie z Google Play zupełnie za darmo. Czy warto? Według nas, jak najbardziej tak!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button