Absolute RC Heli Sim – symulator śmigłowca

Zdalnie sterowane śmigłowce dobrej jakości kosztują sporo pieniędzy. Nie każdy zatem może pozwolić sobie na tego typu zabawkę, która pozwoli mu zrelaksować się na wolnym powietrzu. Na szczęście, w Google Play i AppStore dostępny jest ciekawy symulator śmigłowca, który nie dość, że jest darmowy to jeszcze zapewnia sporo frajdy. O jakim symulatorze mowa? O Absolute RC Heli Sim.

Aplikacja z tego wpisu na pewno nie jest najpiękniejszym mobilnym produktem, z jakim mieliśmy do czynienia. Dlaczego piszemy o tym już na samym początku? Przede wszystkim po to, by niektórym z Was dać do zrozumienia, że Absolute RC Heli Sim nie jest dla wszystkich, a jedynie dla tych, co korzystają z zasobów Google Play dla zabawy, nie przejmując się za bardzo wizualnymi aspektami danego programu.

Tak, jak Wam wspomnieliśmy we wstępie, produkcja studia Happy Bytes LLC pozwala nam polatać wirtualnym, zdalnie sterowanym śmigłowcem. Mimo że udostępnia ona naprawdę sporo modeli (między innymi: C46 Sea Knight, Blade 450 3D, TRex 700 N, Blade CX), tylko z jednego z nich korzystać możemy do woli bez żadnych opłat. Inne, pojedynczo, kosztują bowiem około 3 dolarów, co jest, według nas, lekką przesadą.

Miejsca, w których testuje się możliwości konkretnych śmigłowców nie zrobiły na nas pozytywnego wrażenia (widzicie je na obrazkach, możecie sami ocenić). I nie chodzi tu tylko o to, że nie wyglądają ładnie, lecz także o to, iż za nie także trzeba płacić prawdziwymi pieniędzmi.

Jeśli chodzi o sterowanie w Absolute RC Heli Sim, to spisuje się ono całkiem nieźle. Do dyspozycji graczy oddane zostały tutaj dwie gałki, tak jak w pilotach do śmigłowców. Niestety, sposób, w jaki same modele latają nie wygląda realistycznie. Psuje to efekt i sprawia, że produkcja z tego wpisu jest dobra raczej tylko na chwilę, a nie na dłuższy okres czasu.

Symulator opisywany w tym wpisie dostępny jest w Google Play i AppStore za darmo. Czy warto go, naszym zdaniem, pobrać? Jeżeli zawsze marzyliście o zdalnie sterowanym śmigłowcu, to zdecydowanie tak. Nie nastawiajcie się jednak na to, że będziecie z tej aplikacji korzystać dłużej niż kilka dni.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button