Pakiet Office od Microsoftu za darmo na iOS i Androida

Jeżeli zdarza Wam się korzystać z Word’a, Excel’a, oraz PowerPoint’a na komputerach, z pewnością skorzystacie również z opcji aplikacji mobilnych. Microsoft udostępnił użytkownikom trzy darmowe programy z pakietu Microsoft Office! Aplikacje są oficjalne i nie wymagają dodatkowych nakładów finansowych.

Użytkownicy mają okazję na tworzenie nowych dokumentów tekstowych, wykonywanie tabelek i majstrowanie przy prezentacjach w każdym miejscu na świecie. Wystarczy zabrać ze sobą swojego smartfona, bądź tablet, by być na bieżąco ze szkołą, czy pracą. Oryginalny wygląd narzędzi – prawie identyczny jak na PC sprawia wyjątkowo miłe wrażenie. Dzięki temu nie musimy na nowo zaznajamiać się z możliwościami i wyglądem aplikacji.

Wersja darmowa oferuje dokumenty tylko do odczytu. By zapewnić sobie pełen dostęp, należy liczyć się ze sporym wydatkiem. Wydaje mi się jednak, że na prywatne sprawy zdecydowanie opisywana opcja wystarcza.

pow

Co zawiera pakiet? Przede wszystkim możliwość korzystania z wszędobylskich chmur, wysyłania maili z załącznikami w postaci prezentacji, sympatyczne widoki prezentacji, edytowanie tekstów i zdjęć, czyli ogólnie mówiąc – kompletne formatowanie, oraz dodawanie ewentualnych komentarzy.

By móc używać apki bez ograniczeń, należy zarejestrować się przy pomocy konta Microsoft i zastosować subskrypcję. Nie stanowi to większego problemu, a zapewnia naprawdę ciekawe możliwości.

d

Jeżeli chodzi o samo korzystanie z produktu, to jest ono bardzo wygodne i faktycznie – zgodnie z tym co mówią twórcy – zoptymalizowane z urządzeniami z ekranami dotykowymi. Nie pozostaje mi nic innego, jak zachęcić Was do pobrania pakietu i cieszenia się jego możliwościami!

Pobierz w AppStore (bannery poniżej), bądź w Google Play.

icon
Microsoft PowerPointMicrosoft CorporationProductivityBezpłatneDownload

 

 

 

icon
Microsoft WordMicrosoft CorporationProductivityBezpłatneDownload

 

 

 

icon
Microsoft ExcelMicrosoft CorporationProductivityBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button