Paddle Panda – jak daleko dopłyniesz na dmuchanym kole?

Kto to słyszał, żeby panda pływała na pompowanym kole, a co dopiero posilała się kawałkami pizzy! Studio Six Foot Kid wpadło na ciekawy pomysł połączenia zupełnie niezależnych od siebie obiektów i stworzyło fantastyczną zręcznościówkę ;)

fqef

Co prawda gra ma w tytule pandę, ale nie spodziewajcie się jedynie takich zwierząt. Równie dobrze w kole spotkacie pieski, kotki, żaby, pingwiny, a nawet misie, czy kosmitów. Odblokowanie kolejnych bohaterów to zasługa zbieranych przez nas (bądź też wygrywanych) pieniążków.

Sterowanie polega na dotykaniu wody i tworzeniu swego rodzaju fali, która napędza naszego bohatera. Nie są nam straszne brzegi rzeki, ani rośliny. Tym bardziej nie obawiamy się kawałków pizzy dających nam 3 sekundy dodatkowego czasu, czy świecących monet.

efeqf

Co innego kamienie. Te spędzają sen z powiek w najmniej spodziewanym momencie. Jeżeli zdarzy się tak, że wpłyniemy na ostrą skałę, przerywamy grę i możemy do niej powrócić dopiero po obejrzeniu sponsorowanej reklamy :)

Kwestia mikropłatności jest świetnie rozwiązana w apce. Możemy wszystko osiągnąć za darmo, a fanty które dostajemy co kilkanaście minut dają nam szansę na zdobywanie oryginalnych pompowanych kół i postaci.

Pobierz w AppStore, bądź w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button