AppSale – promocje w AppStore #160

Jeżeli obecnie ,,pauzujecie” z powodu dnia przerwy w meczach naszych kochanych Szczypiornistów, nie traćcie czasu i szybko sprawdźcie co można obecnie w AppStore pobrać za całkowitą darmochę :) Przygotowałam dla Was krótkie recenzje czterech gier, które moim zdaniem zasługują na uwagę w tym tygodniu.

Oto propozycje na dziś: Horizon Chase  (przecena z $2,99 na zero),  Hidden World (przecena z $1,99 na zero), Pou (przecena z $1,99 na zero), oraz Parasol (przecena z $0,99 na zero).

Horizon Chase 

Co tu dużo mówić. Skoro gra została uznana za ,,editors choice”, oznacza to jedno: jest świetna. trudno mi się z tym nie zgodzić. Po kilku minutach będziecie skakać pod sufit z radości, że było Wam dane zagrać w Horizon Chase (chociaż w wersję demonstracyjną).

Sterowanie w apce jest niesamowicie wygodne. To samo można powiedzieć o wszelkich ustawieniach pojazdów i tras – nie mamy najmniejszego problemu z poruszaniem się po drogach, biorąc udział w wyścigach z innymi samochodami.

Jeżeli macie chwilę, pobierajcie :) Nie czekajcie aż cena wróci do normy. Bierzcie darmówkę i bawcie się dobrze ;)

Przecena z $2,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Hidden World

Jak zapewne się domyślacie już po samej nazwie i pierwszej grafice, Hidden World do przygodówka, w której przychodzi nam rozwiązywać różnorodne zagadki. Czasem będą to proste łamigłówki, a chwilami porządne zagwostki.

Posiadając torbę z różnymi, znalezionymi przedmiotami i prywatny dziennik z zapiskami, szybko możemy dojść do celu. Nie mogę za dużo zdradzać, bowiem zabawa nie będzie ciekawa. Fani gatunku będą wiedzieć co zrobić z linkiem niżej ;)

Graficznie nie jest rewelacyjnie, ale można się tego spodziewać po hidden object. Ma być ciekawie, a niekoniecznie ładnie.

Przecena z $1,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Pou

efqeqe

W temacie Pou nie mogę zrobić nic innego, jak ,,przerzucić” Was do recenzji Maksa. Gra jest tak znana, że jakakolwiek recenzja w tym miejscu i w tym czasie byłaby kompletną pomyłką :) Pobierajcie!

Przecena z $1,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Parasol

dd

Są takie gry, w których człowiek zakochuje się od pierwszego wejścia. Do nich zdecydowanie należy Parasol – apka, która absolutnie nie ma nic wspólnego z ochroną przeciwdeszczową :P

Sądzicie, że jesteście uzdolnieni pod względem logiki? Spróbujcie swoich sił w różnych poziomach tej kolorowej produkcji. Jestem pewna,  ze po pierwszych 10 minutach będziecie zauroczeni. Kolejne godziny staną się uzależnieniem.

ddd

Raz na jakiś czas autorzy przeceniają Parasol, jednak nie czekajcie aż cena wróci do normy. Obecnie można cieszyć się grą za friko :)

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button