Jak rysować – lekcje sztuki

unnamedLato oznacza zazwyczaj więcej wolnego czasu i zdecydowanie większą naszą aktywność w każdej dziedzinie, a zwłaszcza w sporcie. W tym oto okresie zaczynamy rozwijać swoje hobby, bierzemy się do roboty. Znajdą się więc i tacy, którzy zaczną rysować. W szkole na przenudnych lekcjach robił to właściwie każdy. Jedni lepiej, drudzy gorzej.

Jak rysować wie każdy, lecz jak rysować dobrze wie zdecydowanie mniej osób. Dla osób, które chciałyby się jednak czegoś ciekawego nauczyć mamy aplikację Jak rysować, w której znajdziemy ponad 300 tutoriali, które krok po kroku instruują nas jak rysować.

Co przyjdzie więc nam rysować? Będą to manga, anime, loga zespołów, ptaki, psy i szczenięta, zwierzęta, kwiaty, owoce i słodycze, broń, koszykówka, nhl, samochody, tematyka wojenna, czaszki, zabawki, znaki zodiaku i jeszcze sporo innych kategorii.

Znajdziemy także tutaj poziomy trudności rysowania. Należy zacząć od najłatwiejszych, no chyba, że macie już jakieś doświadczenie w rysowaniu. Interfejs aplikacji jest bardzo prosty, choć mógłby wyglądać zdecydowanie lepiej jak na aplikację, z której chcą korzystać osoby uczące się rysować.
Tutoriale są wykonane bardzo dobrze, narysowałem sobie parę rzeczy z ciekawości, czy potrafię. Średnio to wyszło, ale może wam pójdzie lepiej.

Uwaga na występujące w grze reklamy, które pojawiają się tu i ówdzie. Nie klikać, bo nie warto. Zobaczycie po tekście w reklamach :)

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button