Bubble Totem – Indiańskie kuleczki

Nie chodzi tutaj bynajmniej o bawole skarby znajdywane w wysokiej trawie ale o wciągającej gierce, którą doceniłem, wałęsając się za drugą połówką po butikach. Czy pomoże też wam wyrwać się z drętwego impasu?

Bubble Totem jest dzieckiem studia Sunfoer Mobile, które zrodziło recenzowaną u nas dawno temu prześwietną gierkę Basketball Shoot. W grze naszym zadaniem jest zlikwidować wszystkie zwisające kulki, zanim te dosięgną naszego totemu. Podzielone są one kolorystycznie i o ile pierwszy poziom ukończyć na trzy gwiazdki jest banalnie prosto, tak już z kolejnymi zaczyna się zagwozdka i liczenie na szczęście, byśmy trafili na upragnione kulki już na samym trafieniu. Cała strategia polega na zgrupowaniu trzech lub więcej kulek o tym samym poziomie. Jeśli trzymały się na nich kulki innych kolorów, te spadną razem z nimi, zbliżając nas do zwycięstwa. Jest to bardzo pomysłowe połączenie gry zręcznościowej i logicznej, które już mogliśmy zaobserwować na rynku gier. Dostaliśmy za to od groma poziomów i sezonów, by zabawy nie zabrakło nawet na bardzo długich zakupach z wybredną kobietą. Wykręcenie odpowiedniej ilości gwiazdek do odblokowania kolejnego zestawu może zająć nawet parę dłuższych godzin spędzonych w galerii handlowej, strzeżcie się! J

Całość oprawiona jest bardzo ciekawie i kolorowo. Gierka wykonana jest bardzo solidnie, nie ma w niej błędów a grafika cieszy oko. Do tego przygrywa nam motyw nieco indiański, ale po dwóch minutach jak najszybciej go wyciszyłem, by bardziej nie pogrążać się w mętnym rytmie muzyki.

Ogólna ocena to 7/10 – gra wciąga i jest dobrze zrobiona, jednak nie jest to nic nowego, co wstrząśnie rynkiem.

Za darmo na Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button