ORB – czarna kula na neonowej planszy

ORB to gra zręcznościowa, którą można kupić na platformy Windows Phone. Produkcja oferuje wiele ciekawych możliwości, w tym bardzo ciekawe poziomy, w których liczy się precyzja i szybka reakcja. Jeżeli lubicie neonową grafikę, będziecie pocieszeni, bo ORB oferuje interesującą oprawę wizualną i dźwiękową.

Przede wszystkim w trakcie zabawy przyjdzie nam odczuwać wibracje. Tę opcję można oczywiście wyłączyć w ustawieniach, lecz moim zdaniem nadaje ona technicznego wymiaru całemu tytułowi.

Gracz początkowo ma odblokowaną tylko jedną planszę. By móc dostać się do kolejnej, musi uzyskać pewną wartość punktową. Punkty nabijamy poprzez toczenie kuli po podwieszanej planszy, wytrzymując na niej jak najdłużej. Wśród przeszkód spotykanych w aplikacji znajdą się przepaści, czerwone kratki będące tykającymi bombami, zielone strzałki, które przesuwają kulę w daną stronę, oraz inne.

Prawda jest taka, że w ORB nie można grać wyjątkowo długo. Najpierw dajemy sobie radę dobrze, bo plansze są powolne i panujemy w 100% nad kulą. Z czasem gra przyspiesza, a my mamy przed oczami totalny miszmasz, przez co po kilku minutach musimy zrobić sobie przerwę.

Dość pocieszającą informacją jest fakt, że zarówno w wersji próbnej, jak i full opcji, nie znajdziemy reklam. Zapewnia to spokojną grę, bez poszukiwań krzyżyków szalejących po ekranie.

Co prawda nie mamy dostępu do globalnego rankingu, lecz możemy na bieżąco monitorować stan swoich postępów. Podsumowując – gra nie jest jakoś szczególnie wciągająca i nie można w niej spędzić godzin, lecz z pewnością znajdzie wielu wiernych graczy, którzy zajrzą do niej w wolnych chwilach ;)

Pobierz w Windows Marketplace.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button