Bitcoin Billionaire – klikaj i stań się bogaczem

Bitcoin Billionaire to dzieło autorstwa Noodlecake. Do tej pory produkcja dostępna jest jedynie na urządzenia z iOS-em, z czego bardzo nieszczęśliwi są posiadacze Androida. Twórcy obiecują już od dłuższego czasu, że wkrótce tytuł zagości również w Google Play.

Czym tak naprawdę jest Bitcoin Billionaire? To gra strategiczna polegająca na zarabianiu pieniędzy poprzez… no właśnie! Głównym sposobem zarabiania Bitcoinsów (waluty w grze), jest jak najszybsze pacanie w ekran. Poza tym, wraz z rozwojem produkcji, otrzymujemy szansę na rozwijanie różnych biznesów i ulepszanie posiadanych już umiejętności.

Główny bohater siedzi sobie przed komputerem w PRL-owskim biurze. Z czasem może sobie pozwolić na ulepszanie gabinetu. Do tego jednak potrzebne są środki. Systematyczne wypełnianie questów i odbieranie nagród sprawia, że po pierwsze mnożnik pieniędzy na naszym koncie bez przerwy się zwiększa, a po drugie stać nas jest na nowe nabytki.

W grze należy nie tylko walić na oślep w ekran, ale także podejmować przemyślane decyzje. Inwestowanie nie zawsze się opłaca, dlatego trzeba odpowiednio poznać rynek, by nie dać się wpuścić w maliny.

Czasem na ekranie pojawiają się skrzynki z wiatraczkiem. Po dotknięciu ich i przytrzymaniu, zostajemy obdarowani jakimś giftem. Może to być zapas złotych monet, bądź specjalna ekskluzywna waluta, dzięki której możemy ulepszać posiadane już obiekty, bądź kupować nowe.

Gra posiada bardzo specyficzną grafikę opartą na pikselach. Mnie takie rozwiązanie jak najbardziej odpowiada. Co więcej – wyjątkowo pasuje do zamysłu tytułu. Jeżeli lubicie szastać kasą, z pewnością będziecie zachwyceni, kiedy z co prawda wirtualnego świata, będziecie obsypywani złotem.

icon
Bitcoin BillionaireNoodlecake Studios IncGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button