olx.pl – dawna Tablica.pl pod nową nazwą

Jeżeli lubicie kupować, bądź sprzedawać produkty bez wychodzenia z domu, koniecznie musicie zapoznać się z OLX.pl (dawną Tablicą.pl). Narzędzie przydaje się podczas chęci zakupów ,,na szybko”, bądź po prostu w okazyjnej cenie.

Aplikacja wyróżnia się przejrzystym interfejsem i dużą ilością możliwości. Przede wszystkim rzuca się w oczy opcja dodawania ogłoszeń za pomocą smartfona w dosłownie kilka minut.

Główny podział widoczny jest na powyższym zdjęciu. Są to kategorie, które znajdziemy w portalu. Pod nazwą widoczne są ilości ofert, co bardzo pomaga w poszukiwaniach. Wchodząc w wybraną kategorię, mamy dostęp do podkategorii. Weźmy za przykład nieruchomości. Podkategoriami są między innymi: mieszkania, domu, działki, biura i lokale, noclegi, oraz inne. Dzięki tak zaawansowanemu podziałowi, bardzo szybko jesteśmy w stanie znaleźć poszukiwaną ofertę.

Zajmijmy się więc dodawaniem ogłoszeń. Wystarczy zarejestrować się na stronie, a następnie kliknąć plusik. W ciągu kilku sekund wstawiamy zdjęcia z rolki aparatu, nadajemy tytuł, kategorię, oraz opis, a następnie lokalizację i swoje dane. Możemy wskazać swój numer gg, a także Skype. Autorzy nie omieszkali dodać do ogłoszenia notki ,,oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję regulamin … (bla, bla, bla)”. Standard, który denerwuje wielu.

Gwiazdka jest bardzo przydatną funkcją. Umożliwia bowiem przede wszystkim zaznaczanie ofert, które są dla nas ważne, bądź po prostu chcemy je monitorować (a nóż widelec ktoś obniży cenę). Dodatkowo fajną opcją, którą autorzy wstawili do swoje narzędzia jest możliwość sprawdzania aktualnych ofert na jednym koncie i w jednym czasie na smarfonie, oraz pececie.

Jeżeli chodzi o przydatność produkcji, wydaje mi się, że to totalny ,,must have”. W końcu żyjemy w takich czasach, gdzie zakupy przez internet są standardem, niczym codzienne wizyty w toalecie.

Aplikację można pobrać za darmo w AppStore (banner poniżej), Google Play, bądź Windows Marketplace.

icon
OLX.pl - ogłoszenia lokalneGrupa OLX Sp. z o. o.ShoppingBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button