Flink – modowe trendy w smartfonie

Flink to aplikacja modowa od Epic Dream, w której każda kobieta się zakocha. Jeżeli śledzicie blogi szafiarek, lubicie kombinować z ciuchami, gonicie na tym, co aktualnie jest na topie, powinniście zainstalować narzędzie i jak najszybciej się zarejestrować.

Zdarza Wam się przeglądać street looki w poszczególnych krajach? Teraz nie będziecie musieli przeglądać stron internetowych. Wszystko znajdziecie we Flink’u. Dzięki ciekawym opcjom, możecie zaznaczać looki, które najbardziej Wam się podobają, by następnie przetrzepać własną szafę w poszukiwaniu czegoś podobnego.

2

Główne menu narzędzia oznaczone jest diamentem. Przemieszczanie się między kolejnymi lookami jest bardzo proste. Wystarczy przeciągać palcem w górę, czy w dół, by oglądać różnorodne zestawy. Jeżeli któraś kombinacja wyjątkowo nam się spodoba, wystarczy przeciągnąć w lewo, by obejrzeć więcej zdjęć i zaczerpnąć informacji o markach i ewentualnych cenach produktów.

Za pomocą serduszka, możemy dodać look do ulubionych i zaglądać do niego kiedy tylko mamy ochotę. Nic nie stoi na przeszkodzie, by podzielić się swoim znaleziskiem ze znajomymi. Komentowanie nie jest zabronione (o ile najpierw zarejestrujemy się w portalu).

1

W menu możemy uzupełnić swój profil, przejrzeć ulubione stroje, bądź wybrać konkretną kategorię, w której zaczniecie swoje poszukiwania. Wśród podkategorii znajdą się torby, nakrycia głowy, całe looki z najlepszych blogów, kiecki, topy z nadrukami, ,,małe czarne”, oraz wiele więcej.

W mojej opinii, taką aplikację powinna posiadać każda kobieta, która lubi się przebierać i podążać za modą. Dzięki informacjom o pochodzeniu wszystkich ciuchów, możemy w tej samej chwili przejść się do sklepu i kupić dokładnie ten ciuch, który widzimy na modelce. Prosto i wygodnie.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button