100 Balls – proste a jakie fajne!

100 Balls to czysto zręcznościowa gierka, w której operujemy pewnym urządzeniem, bardzo podobnym do maszyny losującej w Lotto. W pojemniku zbierają się żółte kule. Dookoła niego wirują kubeczki. Naszym zadaniem jest ciągłe przetransportowywanie piłek z naczynia do kubeczków, a z kubeczków z powrotem do maszyny. Wydaje się proste? Macie rację! Wydaje się!


2

Początkowo dysponujemy jedynie przezroczystymi kubeczkami, które w żaden sposób nie wpływają na kolorystykę piłek. Opuszczamy zapadnię w momencie, w którym kubek podjedzie pod jej wylot. Nie jest to takie proste, gdyż jest pewna odległość między obiektami, a szklane naczynia są bez przerwy w ruchu.

Praktycznie nie ma możliwości wypracowania takiego sposobu, by kulki nie zostały stracone w pewnej części. Gramy do czasu, aż choćby jedna kula jest w grze. Poszczególne kolory możemy tworzyć dzięki napełnianiu kolorowych kubków. Wszystko jest wielką maszyną, więc po połączeniu w bębnie, mamy totalny misz-masz.

Kolorowe piłeczki dają dodatkowe punkty. Punkty zbieramy wtedy, gdy udaje nam się nasypać obiekty do naczyń. Jeżeli jakieś wypadną i ,,uciekną”, nic się nie dzieje – po prostu kontynuujemy grę.

1

Jeżeli zdarzy się nieszczęsna sytuacja, w której żadnej kulki nie będzie na horyzoncie, dostajemy podsumowanie, a następnie zaczynamy wszystko od nowa.

Nie powiem, by w 100 Balls autorstwa Future Frozen można było grać godzinami, lecz z pewnością jest to świetna rozrywka na kibelkowe posiedzenia. Zarówno grafika, jak i efekty dźwiękowe są na wysokim poziomie. Mogę polecić produkcję wszystkim, którzy szukają czegoś do autobusu, metra, czy na nudną lekcję fizyki ;)

Pobierz grę za darmo w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
100 BallsGiedrius TalzunasGamesBezpłatneDownload

/ 5. Ocen:

Zakłady bukmacherskie

Back to top button