Ninja Alarm – budzik dla twardzieli

Nie jest w stanie obudzić Was tradycyjny budzik, dziewczyna (albo chłopak) czy któryś z współlokatorów? Czas najwyższy, by w Waszym smartfonie pojawił się…wojownik ninja.

Ninja Alarm jest aplikacją wręcz idealną dla wszystkich miłośników spania, potocznie zwanych śpiochami. Program ten powstał głównie z myślą o osobach, które każdego rana mają problemy ze wstaniem z łóżka i często przez to spóźniają się na różnego rodzaju spotkania.

Mobilny produkt od MobileNinjas oferuje dwa tryby budzenia. Pierwszy z nich jest tradycyjny – ustawiamy w nim godzinę aktywacji alarmu, który możemy w określonym momencie wyłączyć przy pomocy wirtualnego przycisku zamieszczonego  na ekranie.

O wiele ciekawszy – i skuteczniejszy w budzeniu – jest oferowany przez Ninja Alarm tryb numer dwa. Jego aktywacja jest standardowa, jednak sposób wyłączania – już nie. W tym akurat przypadku nie możemy bowiem po prostu wcisnąć określonego guziczka, a…zeskanować musimy specjalnie wygenerowany kod QR.

Otrzymany kwadratowy kod kreskowy możemy powiesić sobie w niedostępnym z łóżka miejscu, na przykład, w drugim pokoju czy łazience. Dzięki owemu systemowi wywlec się z „wyra” jest w stanie nawet największy śpioch świata – tak przynajmniej twierdzą autorzy aplikacji.

Ninja Alarm to bardzo „świeży” program. Pod względem graficznym nie wyróżnia się on niczym szczególnym, lecz z całą pewnością posiada ciekawe funkcje budzenia, których wkrótce ma być jeszcze więcej. Z opisu dostępnego w Google Play można dowiedzieć się, że niedługo w „wojowniczym budziku”  znajdzie się, między innymi, opcja umożliwiająca dezaktywację alarmu z wykorzystaniem tagu NFC.

Według nas, warto zainteresować się opisywanym tutaj programem. Dlaczego? Po pierwsze, jest on w  Google Play dostępny za mniej niż 3 złote, a po drugie – widać, że jego autorzy „znają się na rzeczy” i będą ciągle rozwijać swój projekt.

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button