Niniblocks – proste a jakie efektowne!

Niniblocks: Square, Circle, and Sound to fantastyczna, kibelkowa produkcja, w której zadanie gracza polega na zniszczeniu wszystkich obiektów znajdujących się na planszy za pomocą kilku małych kuleczek odbijanych od paletki. Każde uderzenie to inny dźwięk – stwórz własną kompozycję i relaksuj się podczas gry.

1

Jak zdążyliście pewnie zauważyć, aplikacja Niniblocks to totalnie minimalistyczna produkcja. Dzięki temu, że nie jest wyposażona w nie wiadomo jakie bajery, ma swój urok.

Zadanie gracza polega na zbiciu wszystkich elementów widocznych na planszy. Kwadraty, które widzicie na obrazku muszą zostać kilka razy uderzone przez piłeczkę, aby udało się je rozbić. Kiedy już dostaniecie się do wnętrza figur, uruchomicie kolejne kuleczki, którymi będziecie mogli operować.

Czasem może się zdarzyć, że zostaniecie wręcz zasypani ilością piłek – dla Was to prawdziwa szansa na szybkie ukończenie levelu, gdyż każda z kulek posiada takie same właściwości. Przesuwacie jedynie paletką, aby jak największa ilość wspomnianych ,,rozwalaczy” pozostała w grze. Najważniejsze jest to, aby nie stracić wszystkich pocisków. Jeżeli tak się stanie – kończymy etap.

Gra z pewnością przyczyni się do tego, że będziecie zrelaksowani. Każde uderzenie w nieruchome obiekty skutkuje wydaniem niepowtarzalnego dźwięku. Jeżeli będziecie systematycznie uderzać, stworzycie niepowtarzalną muzykę, która będzie towarzyszyła Wam przez cały bieżący etap.

2Po każdym levelu otrzymujemy podsumowanie. W grze możecie sprawdzać swoje wyniki w rankingu, oraz dzielić się osiągnięciami za pomocą portali społecznościowych, bądź maila.

Typowa gra kibelkowa, która powinna znaleźć się w każdym jabłuszkowym urządzeniu. Dużo zabawy i radości gwarantowane ;)

Pobierz grę za darmo w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button