Most kolejowy – zabaw się w konstruktora mostów

Jesteście fanami aplikacji, w których zadanie gracza polega na budowaniu przeróżnych konstrukcji? Jeżeli tak, z pewnością będziecie zachwyceni apką o nazwie Most kolejowy, w której należy zrobić wszystko, aby pociąg mógł przejechać z jednego odcinka do drugiego w możliwie najbezpieczniejszy sposób.

Wiem, że jest wiele osób lubiących tego typu gry – nie dość, że rozwijają logiczne myślenie, to dają duże możliwości swobody. Opisywana produkcja jest jedną z lepszych, jakie przyszło mi testować. Nie ma w niej wielkiej ilości gadżetów, dzięki czemu skupiamy się jedynie na dwóch elementach – linach i żelaznych konstrukcjach, tworząc przejazd dla pociągu nad rzekami, bądź zapadliskami.

Do dyspozycji graczy oddano 4 rodzaje maszyn – każda charakteryzuje się innymi właściwościami – ciężarem, wielkością itp. Tworząc most, musimy brać pod uwagę to, że konstrukcja musi utrzymać wybraną maszynę. Jeżeli zbyt łagodniej podejdziemy do tematu, wszystko się zawali i będziemy musieli zaczynać od początku.

Pierwsze etapy są dość proste i nie będziecie mieć problemu z ich przejściem. Może pojawić się problem w dalszych levelach, gdy będziemy musieli budować potężne posty, które utrzymają wszystko, co przez nie ,,przepuścimy”.

Budujemy wszystko po kolei – najpierw liny, po których przejedzie pociąg, a następnie wzmocnienia, które utrzymają wagę konstrukcji i ciężar pociągu. Kiedy stwierdzimy, że dzieło jest gotowe, klikamy play i wprawiamy pociąg w ruch.

Warto wtedy trzymać kciuki za przejazd bez złych konsekwencji :)

Pobierz Most Kolejowy za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button