My Tracks, czyli niezbędnik każdego zapalonego rowerzysty

My Track to niezwykle popularna i darmowa aplikacja, którą z pewnością można uznać za niezbędnik dla każdego rowerzysty posiadającego urządzenie z systemem Android. Dzięki temu programowi, współpracującemu z GPS-em, możemy między innymi sprawdzić nasze aktualne położenie oraz trasę, którą do tej pory przebyliśmy.

Mimo że My Track jest aplikacją darmową, która nie posiada rozbudowanego interfejsu, nawet najbardziej wymagający użytkownik nie powinien narzekać na posiadane przez ten program funkcje.

Tuż po uruchomieniu aplikacji, telefon prosi o włączenie GPS-u. Bez niego bowiem program nie może funkcjonować prawidłowo. Po chwili, potrzebnej telefonowi na znalezienie wystarczająco mocnego (problem słabego sygnału pojawia się najczęściej w zamkniętych pomieszczeniach np. domach) sygnału, możemy rozpocząć właściwe użytkowanie.

My Track oferuje swoim użytkownikom kilka bardzo ciekawych funkcji, m.in. pokazuje nam z jaką prędkością aktualnie się poruszamy, ile kilometrów już przebyliśmy oraz ile wynosi obecnie nasz czas wycieczki.

Ciekawą opcją jest również możliwość zapisania własnych osiągnięć oraz tras (eksport do Google Maps). Dzięki temu możemy udostępnić swoje dane dotyczące ostatniej przejażdżki naszym przyjaciołom lub każdemu użytkownikowi Internetu.

Do zalet My Track możemy bez wątpienia zaliczyć także fakt, że jest ona całkowicie bezpłatna. Biorąc więc pod uwagę jakie daje nam funkcje, nie powinniśmy się zastanawiać nad jej pobraniem (Zapraszamy do Android Marketu), jeśli tylko lubimy wycieczki rowerowe.

Na koniec filmik przygotowany przez Google, ukazujący możliwości aplikacji My Track:

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button