My Muppets Show – gra muzyczna dla fanów Disney’a

Pamiętacie Muppety? Masz ochotę na stworzenie swojej własnej ,,Muppetowej” orkiestry na wielkiej scenie? Jeżeli tak – bez wahania pobieraj najnowszą produkcję Disney’a.

mup4

Opisywana gra jest przede wszystkim grą muzyczną – naszym zadaniem jest ,,sklejenie” najlepszego zespołu spośród muzykujących Muppetów. Nie zabraknie oczywiście szanownego jury, którego twarze zna chyba cały świat.

Każdy sprzęt muzyczny, wraz z wykonawcą, kosztuje nas kilka Muppetowych pieniążków. Początkowo dostajemy taki ich zapas, aby móc rozporządzać zespołem do woli.

mup3

Kolejnym powierzonym nam zadaniem jest odblokowanie wszystkich postaci – m.in. Kermita. Kiedy to zrobimy, osiągniemy szczyt w My Muppets Show.

Ciekawą opcją, jest możliwość komponowania własnych utworów, za pomocą instrumentów i grających na nich muzyków. Każdy nasz występ ogląda publiczność, dzięki czemu czujemy się jak na prawdziwej scenie.

mup2

Szata graficzna jest na wysokim poziomie – nie ma się do czego przyczepić. Gra wciągająca, raczej dla młodszych Czytelników appsblog.pl

Do pobrania za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 7/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button