Steam Clan – strategia w futurystycznej oprawie

Jeżeli macie ambicje, by zbudować własne imperium, które będzie rządzić całym wirtualnym światem, możemy polecić Wam z czystym sumieniem grę o nazwie Steam Clan. Dlaczego? Odpowiedź na to pytanie powinniście poznać po lekturze tego wpisu.

W opisywanej produkcji naszym zadaniem jest budowanie od podstaw własnego miasta-państwa. Początkowo, zaczynamy od rozbudowywania podstawowych budowli pozwalających nam na, na przykład, produkowanie różnego rodzaju surowców. Zabawa zaczyna się tak naprawdę dopiero wtedy, gdy tworzymy pierwsze miejsca do trenowania żołnierzy.

Rozgrywka Steam Clan jest nastawiona przede wszystkim na walkę z innymi imperiami. W głównej mierze zależy nam więc na tym, by posiadać jak najlepszą armię i budowle obronne. Nic z tych rzeczy nie może jednak powstawać bez kilku przedmiotów. Właśnie dlatego tak ważne jest rozbudowywanie miejsc tworzących surowce.

Opisywana produkcja sprawia sporo frajdy, ale tylko na samym początku. Z czasem robi się dużo trudniej, w szczególności w kwestii surowców. Wówczas do akcji wkraczają mikrotransakcje, których przecież nie lubi żaden gracz. Jeżeli jednak nie przeszkadza Wam wydawanie prawdziwej kasy na wirtualne przedmioty, Steam Clan raczej powinno przypaść Wam do gustu.

Autorzy gry chwalą się oprawą graficzną w swoim produkcie. Faktycznie, prezentuje się ona bardzo dobrze. Wprawdzie nie jest to najwyższej jakości trójwymiar, ale nawet najbardziej wymagającym nie powinno wiele w niej przeszkadzać.

Steam Clan za darmo w Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button