Kick The Justin – kopnij se Biebera!

Naszła Was kiedyś ochota na to, by sprać na kwaśne jabłko Pana Justina Biebera? Jeżeli tak, mamy dla Was całkiem ciekawą propozycję – grę o nazwie Kick The Justin, którą można pobrać z Google Play zupełnie za darmo!

Opisywana grze nie jest bogata pod względem fabularnym. Cała zabawa polega w niej tylko i wyłącznie na biciu głównego bohatera, to jest Justina Biebera. Brzmi nudno? Być może, ale wcale takie nie jest. Szczególnie jeśli nie przepada się za ulubieńcem współczesnych nastolatek.

Do wyboru mamy kilkanaście narzędzi, które służą do bicia i zarzynania Biebera. Początkowo skorzystać można tylko i wyłącznie z noża. Im jednak dłużej gramy, zdobywamy więcej wirtualnych pieniędzy, pozwalających nam na kupno nowych przedmiotów.

Narzędzi zbrodni do wyboru jest całkiem sporo. Możemy skorzystać z siekiery, „gwiazdek” ninja, maczety czy toporka. Większość z nich jest na kieszeń zwykłego gracza. Nie trzeba zatem martwi się o żadne mikrotransakcje, co jest sporą zaletą.

Jeśli o oprawę audiowizualną, to ta nie zachwyca, ale też nie należy do najbrzydszych. Efekty dźwiękowe stoją na całkiem przyzwoitym poziomie. A wygląd? Cóż, wszystko zależy od gustu. Mnie osobiście, nie bardzo się podoba.

Kick the Justin w Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 5/10

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button