Must Deliver – Polacy wynaleźli lekarstwo na wirus zombie!

W Must Deliver wcielamy się w rolę postaci, której zadaniem jest dostarczenie lekarstwa chroniącego przed zainfekowaniem wirusem zombie. Staramy się przetransportować medykament do kolejny stref, omijając setki zombiaków, które starają się wykraść nam lek.

vwe

Gra osadzona jest w klimacie retro. Jeżeli więc przepadacie za taką grafiką, z pewnością już na wstępie będziecie cieszyć oczy. Przejście z menu głównego do trybu rozgrywki jest niemal natychmiastowe. Na dole ekranu znajduje się przycisk, dzięki któremu możemy automatycznie przenieść się na arenę.

Postać w rolę której się wcielamy widoczna jest z góry – umożliwia nam to przyglądanie się temu, co dzieje się dookoła. A dzieje się wiele. Przede wszystkim naszym celem jest zbieranie leku w postaci zielonych galaretek. Kolejna sprawa to unikanie bliskich spotkań z umarlakami goniącymi nas z każdej strony.

egveq

Produkcja umożliwia odblokowywanie ciekawych postaci. Jeżeli zbierzemy odpowiednią ilość pieniążków, mamy okazję na wzięcie udział w losowaniu fantów w specjalnej maszynie. Nowi bohaterowie natychmiast są dostępni i chętni do biegu.

Sterowanie odbywa się przy pomocy przytrzymywania palca na ekranie i poruszania w taką stronę, w jaką chcemy przemieścić postać. Musimy przebiegać z jednej bazy do drugiej, przemycając lek na wirus zombie. Dostarczamy go ostatnim zdrowym ludziom, by ci nie zachorowali.

vwvw

Osiągnięciami możemy dzielić się ze znajomymi przy pomocy portali społecznościowych. Studio CherryPick Games stworzyło fajną zabawę dla wszystkich, którzy czują w sobie chęć wykiwania zombiaków ;)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Must DeliverCherrypick Games S.A.GamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button