Hungry Bunny – ktoś chętny pokierować ,,kłuikiem”?

Lubicie gierki zręcznościowe? Świetnie się składa, bo polskie studio Macaque przygotowało dla Was coś odlotowego, a mianowicie Hungry Bunny. Produkcja oferuje wiele godzin wspaniałej zabawy, a dodatkowo nie daje nawet chwili na nudę :)

evqfeq

Twórcy do zaoferowania mają 3 światy. W każdym z nich do przejścia jest 30 skomplikowanych leveli. W grze wcielamy się w rolę króliczka, który cierpi na wieczne niedożywienie. Żeby dostać się do marchewki, potrafi wiele przejść, a dokładniej… przeskoczyć!

Wśród przeszkód do pokonania pojawiają się przede wszystkim niebezpieczne zwierzęta, które w starciu z małym ,,kłuikiem” dostają totalnego szału. Żeby tego uniknąć, warto trzymać się od nich z daleka. Kolejna sprawa to drewniane belki pływające w rzecze. Ruszają się w obie strony, więc tym samym zmuszają nas do myślenia nad każdym krokiem.

evwq

Za każdy z poziomów możemy uzyskać maksymalnie trzy marchewki. Marchewki z kolei przekładają się na pieniążki. Złote monety za to dają szansę na odblokowanie kolejnych światów. Marchewki na planszach zamieniają się w gwiazdki. Porozstawiane są w trudno dostępnych miejscach, dlatego tak ciężko jest je wszystkie zgarnąć.

ewfwf

Sterowanie królikiem odbywa się przy pomocy przeciągania palcem w górę, dół, w prawo, bądź w lewo. Nic skomplikowanego. Na dodatkową uwagę zasługuje fakt, że autorzy nie ograniczyli nas w żaden sposób ilością żyć, więc możemy swobodnie grać do utraty sił ;)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button