Green Ninja – Kung Fu… żaba!

Jest rok żaby. Skoro tak, to właśnie to stworzenie powinno znaleźć się pysznie przyprawione na talerzu. Żaba w Green Ninja wcale nie ma ochoty trafić do żołądka. Ona chce żyć i udowadnia to na każdym kroku, organizując wojownikom Ninja totalną demolkę.

Jeżeli lubicie gry logiczne, docenicie starania studia Nitrome. Takie gry jak Green Ninja powinny znaleźć się na każdym mobilnym urządzeniu :)

W grze naszym zadaniem jest zemsta. Brzmi słodko, prawda? :) W każdym z leveli zielona żaba opracowuje plan pokonania wojowników w taki sposób, by jak najmocniej wykorzystać swoją siłę. By przejść do następnej planszy, należy wyeliminować wszystkich żabojadów.

Misja prosta nie jest. Głównym tego powodem jest fakt, że żabi smakosze chowają się w ciężko dostępnych miejscach. Jeżeli popełnimy jakiś błąd, może nie być odwrotu. Nic nie poradzimy między innymi na rażące nas płomienie.

Sterowanie żabą jest proste. Wystarczy przeciągnąć palcem w dowolną stronę, by postać przeniosła się na ścianę, przyciągana niewidocznym magnesem. Ruch odbywa się w pionie, bądź w poziomie. Czasem zdarza się, że jeden fałszywy rucha spowoduje niemożność dostania się do jakiegoś rywala i tym samym konieczność uruchomienia planszy od nowa.

W Green Ninja nie można się nudzić. Do pokonania jest wiele poziomów, które w żaden sposób nas nie ograniczają ilością żyć. Gramy więc tak długo, jak tylko mamy na to ochotę. Polecam więc fanom produkcji logicznych.

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Green Ninja: Year of the FrogNitromeGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button