MTV Under the Thumb – dla fanów stacji MTV

Tym razem aplikacja jednej z najpopularniejszych stacji telewizyjnych na świecie. Aktualnie ciężko jest określić nawet gatunek materiałów, które są tam zamieszczane. Jeszcze jakiś czas temu na MTV oglądało się głównie teledyski najnowszych hitów, a w przypadku odpowiednich godzin nawet tych starszych. To jeszcze w momencie, gdy nie wszyscy mogli pozwolić sobie na telewizję satelitarną, gdzie polskie kanały były jeszcze rzadkością. Niestety okazuje się, ze teraz stacja zmieniła swój wizerunek ze stacji muzyczną na rozrywkową, która nie prezentuje już m uzyki, a różne dziwne materialy i show dla nastolatków, którzy również sami czasem mają dość poziomu.

Mimo wszystko znajdą się jednak fani takich produkcji. Może oglądają je dla relaksu, bez wysiłku umysłowego. Dla nich przeznaczona jest więc ta aplikacja. Nazywa się ona „MTV Under The Thumb”, co oznacza w sumie tyle, ze jest ona dostępna pod kciukiem, a więc zawsze przy sobie.

Aplikacja udostępnia nam materiały MTV oraz informacje z życia gwiazd czy przeróżnych firmów. O dziwo okazało się, ze w aplikacji, w przeciwieństwie do głównej stacji MTV, znajdziemy trochę muzyki. Niestety niewiele i są to właściwie tylko najnowsze hity. Oczywiście wszystko możemy zalakować, pochwalić się więc znajomym i udostępnić im właśnie to. Do tego znajdziemy tryb wspólnego oglądania.

Aplikacja działa dobrze. Nie sprawiała nawet najmniejszych kłopotów podczas użytkowania, a sam interfejs wykonany jest nader poprawnie. Nie ma raczej tutaj jak się pogubić. Barwy aplikacji są stworzone na wzór tych, które często widzimy na kanale MTV.

Niestety największą wadą jest brak dostępu do pełnej bazy danych materiałów za darmo. Należy opłacać abonament. Jeden miesiąc to 12,50zł, a rok to aż 125zł. Do tego należy doliczyć podatek VAT.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button