Mouse Maze – zmutowana myszka w labiryncie

W Mouse Maze przyjdzie nam zaprzyjaźnić się ze słodką myszką uciekającą jak zawsze przed… kotem! Akcja produkcji toczy się w różnych miejscach, między innymi w sterylnym laboratorium, w dżungli, czy ściekach. Najważniejsze to przetrwać i nie dać się zeżreć kocurom.

fqe

Jak wiadomo – myszka lubi serek. Tego też trzymali się twórcy gry (Top Free Games) i na wszystkich planszach porozrzucali kawałki sera przypominające pizzowe trójkąty. Cała zabawa przypomina trochę zarówno wizualnie, jak i pod względem sterowania PacMana.

Podstawowa zasada jest taka, że plansza musi być wyczyszczona do zera z fantów. To jedyny sposób na awans. W tym celu należy dotykać wybranych miejsc na ekranie, w które ma przemieścić się nasza podopieczna. Należy zwracać szczególną uwagę na kocury – bliskie spotkanie z nimi powoduje zabranie jednego życia co z kolei niezbyt dobrze rzutuje na dalszą rozgrywkę. Na szczęście szans mamy aż 3, więc na dwie pomyłki możemy sobie pozwolić.

vad

Zbierane w grze eliksiry umożliwiają przechodzenie niezauważonym obok wrogów. W sklepie dla gracza możemy zakupić niektóre ulepszenia, dzięki którym podróż po labiryncie stanie się łatwiejsza.

Podczas zabawy zbieramy gwiazdki. Przydają nam się one przede wszystkim do odblokowania kolejnych epizodów i trybów. Co prawda nie potrzeba wiele, by zerwać łańcuchy, lecz później robi się trudniej, o czym z pewnością się przekonacie.

fad

Gra jest prosta graficznie, co nie oznacza, że nie jest ciekawa. Przyjemnie się w nią gra do pewnego czasu. Później kolejne klęski zaczynają dobijać, a brak środków na ulepszenia sprawia, że rzucamy mięsem na wszystkie strony. Niemniej jednak polecam, bo takich ,,klasyków” nie jest wiele w sklepach z mobilnymi aplikacjami :)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Mouse Maze - Top Brain PuzzleTop Free GamesGamesBezpłatneDownload

Zakłady bukmacherskie

Back to top button