South Surfers 2 – na fali z pingwinami

South Surfers 2 to runner, w którym przychodzi nam sterować jednym z zimnolubnych zwierzaków. Jeżeli lubicie gierki, które w swojej konstrukcji nie są zbytnio skomplikowane, lecz dają naprawdę dużą przyjemność, polecam.

 

Autorzy produkcji (studio MoonGames) proponują użytkownikom jabłuszkowych urządzeń pakiet lite, w którym dostępna jest ograniczona ilość możliwości. Tak naprawdę ograniczenia odnoszą się jedynie do bohaterów – przychodzi nam sterować pingwinem. By dobrać się do misia, czy delfina, konieczna jest wcześniejsza opłata w AppStore. Ja jednak nie dałam się mikropłatnościom i świetnie bawiłam się bez wydawania pieniędzy.

W grze przychodzi nam sterować pingwinem na desce surfingowej. Ów bohater porusza się po tafli lodu. Jeżeli nieprawidłowo upadnie (nie deską) na lód, ten załamie się i cała przygoda się skończy. By temu zapobiec, autorzy wymyślili bardzo fajny sposób sterowania oparty na gestach połączonych z poruszaniem urządzeniem.

Wykonywanie różnych ewolucji w powietrzu sprawia, że wartości punktowe zwiększają się, dając graczowi szansę na bicie rekordów. Możliwość łączenia się ze znajomymi sprawia, że rywalizacja jest jeszcze przyjemniejsza.

Jeżeli szukacie czegoś, co zabierze Wam nudne chwile, z pewnością będziecie zadowoleni. Skakanie po lodzie, zbieranie zamarzniętych kostek i słuchanie sympatycznej ścieżki audio jest naprawdę przyjemne. Polecam grę wszystkim Czytelnikom AppsBloga w każdej grupie wiekowej!

icon
South SurfersMoonGamesGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button