Volleyball Championship 2014 – wciel się w rolę Mistrzów Świata

Siatkówka stała się w Polsce sportem narodowym. Nic dziwnego – wszystko to zasługa naszych wspaniałych siatkarzy, którzy zdobyli Mistrzostwo Świata. Jeżeli Wam też udzieliło się siatkarskie szaleństwo i macie ochotę na własnej skórze przekonać się, co znaczy wygrana, pobierzcie na swoje urządzenia grę Volleyball Championship 2014 od Sirocco Mobile i bawcie się godzinami!

Zanim przyłożę większą wagę do rozgrywki, postaram się przygotować Was na to, co spotkacie w grze. Darmowa produkcja opiewa tylko i wyłącznie na turniej. Jeżeli chcecie skorzystać z szybkiego meczu, zmieniać piłki, bądź kupować napoje energetyzujące, musicie kupić specjalny pakiet za ponad 2 euro.

Piłka jak piłka – jeżeli dobrze się w nią nie uderzy, nic nam nie pomoże zmiana koloru, czy wzorku. Jeżeli chodzi o napoje, to wypicie ich skutkuje usprawnieniem drużyny. Zawodnicy grają po prostu lepiej. Ja nie korzystałam z mikropłatności, bo po prostu nie potrzebowałam tego typu udziwnień – bawiłam się świetnie i zaoszczędziłam kilka dobrych złotych na szalik :)

Sterowanie – ono sprawia dość duże problemy. Początkowo! Prawda jest taka, że póki nie przysiądziemy i nie przeczytamy dokładnie tutoriala (po polsku), ciężko będzie nam nauczyć się grać. Z czasem (po około 10 minutach), mecze sprawiają nam wielką radość. Sposób sterowania zawodnikami jest wyjątkowo dobrze pomyślany. Warto trochę poświęcić, by go opanować.

Zanim rozpoczniemy grę, mamy okazję na wybranie zespołu, sposobu ustawienia zawodników i zapoznanie się z tabelami. Dość fajną opcją jest możliwość korzystania z oficjalnych ustawień Mistrzostw Świata. Dzięki temu mecze są rozgrywane w kolejności identycznej do polsatowskich transmisji. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam!

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Volleyball Championship 2014Sirocco MobileGamesBezpłatneDownload
Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close