AppSale – promocje w AppStore #106

Witajcie w ostatnim w tym roku cyklu AppSale. Mamy nadzieję, że kończący się rok upłynął Wam pod hasłem świetnych promocji i że nadchodzący, 2015 stanie się jeszcze lepszy pod tym względem :)

Co nowego dzisiaj? Same świetne aplikacje i tylko promocje ,,100%”. Oznacza to mniej więcej tyle, że za pobranie tytułów goszczących w wym wpisie nie zapłacicie ani grosza (pod warunkiem że się trochę pospieszycie). Pamiętajcie o tym, że AppSale wychodzi co tydzień w niedzielę. Najlepiej jest instalować apki tego samego dnia, którego pojawiły się na naszej stronie. To nie żadne widzimisię, lecz czysta logika – skoro większość gier zostaje przeceniona na 1-2 dni, to w środę możecie zostać z ręką w nocniku :) Spieszcie się więc! Miłej lektury.

Oto propozycje na dziś: Icycle ($2,99) Talking Carl + ($0,99), Puzzle Lines ($0,99), oraz Find The Way ($0,99). Dzięki pobraniu wszystkich produkcji, możecie zaoszczędzić ponad 30 złotych!*

 Icycle

O tej grze rozpisywaliśmy się niedawno. Pełną recenzję znajdziecie pod tym linkiem. By nie zmuszać Was do lektury obszernego tekstu, w skrócie przedstawię możliwości aplikacji.

Przede wszystkim należy oswoić się z nagością, bo waszmość, którego widzicie na obrazku, jeździ sobie na bicyklu w stroju Adama… Widzimy go z daleka, więc nie macie się co zanadto cieszyć :) Sterujemy rowerem przy pomocy trzech przycisków. Akcja toczy się w różnych miejscach i ma tendencje do ciągłych zmian.

Nie zdziwcie się więc, jeżeli z nagle przeniesiecie się do jakiegoś podziemia, bądź zmuszeni zostaniecie do ratowania się parasolką w chwili upadku. Świetna zabawa, niesamowity pomysł twórców i cudowne wykonanie!

Przecena z $2,99 na zero.

Item not available.

 

 

Talking Carl + 

aca

Talking Carl + do swojego pełnego działania musi uzyskać dostęp do mikrofonu. Jest to opłacalne, bo to, co dzieje się dalej, przechodzi nasze najśmielsze oczekiwania. Poza tym, że Carl powtarza za nami każde słowo, to popierduje sobie wesoło i beka na zmianę.

By zrobić mu trochę po złości, możemy pacnąć go w galaretowaty brzuch, nakarmić wielką kością, bądź porazić prądem. Zainstalowana aplikacja umożliwia dostęp do kilku innych wersji Carla, między innymi do strefy muzyki. Dzięki temu użytkownik może grać na bębenkach, gitarze, czy trąbce w dość… specyficzny sposób.

acad

Apka przeznaczona jest raczej dla młodszych użytkowników, chociaż z doświadczenia wiem, że najlepiej będą się przy niej bawić dorośli. Warto pobrać i przetestować.

Przecena z $0,99 na zero.

icon
Talking Carlyann le corollerEntertainment4,99 złDownload

 

 

 Puzzle Lines

wfveq

Jeżeli przepadacie za grami logicznymi, zwróćcie uwagę na Puzzle Lines. W aplikacji znajdziecie ponad 100 poziomów, co zwiastuje naprawdę rozległą zabawę. Jaki jest cel gracza i o co chodzi w grze?

Na każdej planszy mamy do połączenia pewne elementy. Jak widzicie – są one różnokolorowe. Kobiety z pewnością w tej kwestii lepiej dadzą sobie radę, ale myślę, że mężczyźni również podołają. Co będzie, kiedy z dwóch kolorów trzeba będzie zrobić trzeci? A co jeśli jakieś linie okażą się niemożliwe do połączenia? Na te i inne pytania będziecie musieli sobie odpowiedzieć w opisywanej apce.

adcda

Zabawa jest przednia i zdecydowanie długoterminowa. Świetnie sprawdza się na kibelku i w autobusie. Dużo poziomów, ciekawa grafika i dobra oprawa dźwiękowa.

Przecena z $0,99 na zero.

Item not available.

 

 

 Find The Way

Find The Way to bardzo ciekawa gra zręcznościowo-logiczna, w której poruszamy się bliżej nieokreślonym przedmiotem po podwodnych labiryntach. Walczymy z czasem. Zaczynamy z zegarem naładowanym do jednej minuty. Naszym celem jest znalezienie drogi do wyjścia w zmieszczenie się w czasie.

Czas, jak wiadomo – szybko ucieka. W tym celu posiłkujemy się niebieskimi kryształkami, by dodać sobie kilka sekund. Analogicznie – wpłynięcie na inne niż niebieskie fanty, powoduje zabranie nam kilku sennych sekund.

Podczas zabawy zbieramy artefakty, dzięki którym możemy odblokowywać kolejne misje. Do pokonania jest wiele poziomów i w każdym z nich możemy zdecydować się na indywidualny sposób sterownia – przy pomocy poruszania urządzeniem, bądź z wykorzystaniem ikonek na ekranie.

Przecena z $0,99 na zero.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button