Mood O’Clock – budź się w odpowiednim nastroju

Wiele budzików i aplikacji, które mają odgrywać alarm o ustalonej godzinie już przedstawiliśmy. Dzisiaj kolejna, której warto poświęcić trochę uwagi ze względu na bardzo ciekawe rozwiązanie problemu przyzwyczajenia się do danego budzika.

Mood O’Clock Alarm to aplikacja twórców serwisu Stereomood. Wystarczy wejść na stereomood.com, napisać jak się czujemy, a do naszego nastroju zostaną dobrane odpowiednie utwory, które będą nam się prawdopodobnie podobały. Postanowiono to wykorzystać także podczas budzenia.

Po uruchomieniu aplikacji widzimy opcję „WAKE ME UP WITH A NEW MOOD”. Klikamy na nią i wybieramy spośród kilku predefiniowanych ustawień, takich jak na przykład spokojny, wesoły, energetyczny. Po dokonaniu wyboru wybieramy godzinę, o której budzik ma zostać uruchomiony. Możemy ustawić opcję powtarzania go w określonych dniach tygodnia. Do tego standardowa funkcja drzemki oraz głośności.

Telefon wymaga stałego połączenia z Internetem w tym wypadku, bo wtedy to może pobrać wcześniej wymagany utwór. Warto pobrać sobie paczkę offline w przypadku braku dostępu, która waży 40MB. Budzik automatycznie może wysyłać posty na Facebooka, które pokażą w jakim dziś jesteśmy humorze.

Aplikacja działa bardzo dobrze. Piosenki naprawdę odpowiadają wybranemu przez nas nastrojowi i nie powtarzają się. Program wygląda świetnie, co widać na screenach. Każdemu nastrojowi przyporządkowany jest także odpowiedni obrazek tła. Niektórym przydałoby się więcej opcji, lecz nie brakuje tutaj żadnej ważnej funkcji.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button