Swapps! – natychmiastowy dostęp do dowolnej aplikacji

Największa zaleta Androida? Bezsprzecznie jest to możliwość personalizacji i łatwość dostosowywania wszystkiego pod swoje potrzeby. Tym razem aplikacja, która pozwoli na łatwiejszy dostęp… do innych aplikacji.

Swapps umożliwia nam na wysunięcie z lewej części ekranu listy, na której znajdują się aplikacje. Aby lista pokazała się, to musimy w odpowiednim miejscu na wyświetlaczu przesunąć palcem. Zwykły gest wyciągający zza krawędzi ekranu. Położenie tego miejsca możemy określać sami, pod warunkiem, że będzie to lewa lub prawa część wyświetlacza.

Lista ta dzieli się na trzy sekcje. Pierwsza z nich to „Przypięte aplikacje”. Kolejna z nich to niedawno używane. Znajdziemy tam te same programy, które zobaczymy po przyciśnięciu domku. Pod nimi jednak są wszystkie aplikacje, które mamy na telefonie. Umożliwia nam to natychmiastowy dostęp do listy, dzięki której uruchomimy co chcemy bez potrzeby przełączania się do innych procesów.

Niestety brakuje tutaj bardzo wielu opcji, które pozwoliłyby na dokładne dostosowanie list oraz ich wyglądu do swoich potrzeb. Przydałyby się jakieś kategorie, możliwości sortowania. Nic z tych rzeczy. Opcje ograniczają się do rozmiaru części ekranu, która będzie reagować na nasze przeciągnięcie palcem, proste funkcje typu wibracja czy ikona raz oczywiście reklamy, które pozwalają na pobranie jakichś darmowych aplikacji.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button