Pchonechievements – osiągnięcia za korzystanie z telefonu

Ostatnimi czasy właściwie każda, nawet najprostsza gra posiada achievementy. Zwykły Tetris czasem ma opcję ich zdobywania. Bardzo często okazuje się, że gramy właśnie dla tych osiągnięć. Chcemy mieć ich na koncie jak najwięcej i chwalić się znajomym, że nam się udało, a im nie. Nawet w tym nieszczęsnym Tetrisie.

Tym razem aplikacja, którą można nawet uznać za grę, choć nie do końca. To Pchonechievemens. Na czym polega jej obsługa? Na zdobywaniu osiągnięć. Otrzymujemy je za ogromną ilość czynności, którą możemy wykonać z naszym smartfonem. Już samo pierwsze uruchomienie aplikacji to osiągnięcie.

Pierwsza sekcja achievementów jest przeznaczona dla uzależnionych od aplikacji. Mamy tutaj nagrodę za zainstalowanie wszystkich wersji Angry Birds, reddita czy programu od XDA. Dostajemy także wyróżnienia za instalację aplikacji. Kolejno 30,50,100,200,500 oraz 1000 sztuk. Za instalacje dziennie jednej aplikacji otrzymujemy „Dedicated Tester” (w naszym przypadku nie jest to trudne :) ), a nawet za posiadanie roota. Kolejna sekcja to osiągnięcia za przesłaną ilość danych przez sieć. Kolejna dotyczy połączeń głosowych, potem robienie zdjęć. Mamy także achievementy, gdy nie otrzymamy smsa czy połączenia przez 24h.

Z najciekawszych osiągnięć należy wyróżnić: nie ładowanie prze 5 dni (jakim cudem?), znalezienie się na wysokości ponad 9km n.p.m., w depresji, wizyta w 15 państwach, w mieście na X, nie wyłączanie telefonu przez pół roku czy 500 nieodebranych połączeń. Jest tego całe mnóstwo.

Fajna zabawa! Polecamy!

Za darmo w Google Play.
UWAGA! Aplikacja jest strasznie często aktualizowana!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button