Monkey Catch – sprawdź swoją celność

Monkey Catch to jedna z ciekawszych gier logicznych, w jakie przyszło mi grać. Zadanie gracza jest wbrew pozorom proste. Należy trafić wybranym przedmiotem do garnka, który małpka trzyma na swojej głowie. Problemem jednak okazuję się być … wiatr. Sprawdźcie się w tej zabawnej gierce. Być może grafika nie zachwyci Was swoim poziomem, jednak zapewniamy, że zabawa jest całkiem przyjemna.

Uruchamiając Monkey Catch, wybieramy od razu level, w jakim mamy ochotę się znaleźć. Do wyboru jest plaża, kosmos, zamek, pełnia księżyca w parku, japońska wioska, salon samochodowy, toaleta, oraz kort tenisowy. W każdym z tych dziwnych miejsc do trafienia w garnek mamy różne przedmioty.

Nie straszne są nam papiery toaletowe, latarki, puszki, czy piłki tenisowe. Zadaniem gracza jest podrzucenie danego przedmiotu i trafienie nim do garnka. Jak już wspominałam – problemem jest zmieniający się wiatr. Nad głową małpki widzimy kierunek i prędkość wiatru. Należy w taki sposób rzucać na przykład kamieniem, aby uwzględnić w rzucie wiaterek.

Jeżeli uda nam się trafić, otrzymujemy punkty. Zadanie z pozoru wydaje się być proste, jednak już po kilku pierwszych wyrzutach sami przekonacie się, że wcale takie nie jest.

Pobierz Monkey Catch za darmo w AppStore

Ocena appsblog.pl: 7/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button