DuckTales: Scrooge’s Loot – strzelanka od…Disneya

Skarbiec najbogatszego kaczora we Wszechświecie, Sknerusa McKwacza, został obrabowany przez braci B. Wiecie co macie robić? Jeżeli nie, to znak, że nie mieliście jeszcze okazji zagrać w swoim iPhonie w grę o nazwie DuckTales: Scrooge’s Loot.

Opisywana gra jest strzelanką, w której wcielamy się w postać bohaterów z bajki Kacze Opowieści. Nasze zadanie jest stosunkowo łatwe i nieskomplikowane – musimy odzyskać monety skradzione Sknerusowi przez braci B i ponownie umieścić je w skarbcu. Mimo że DuckTales to produkcja od Disneya cel realizujemy za pomocą…broni. Zdziwieni?

Do dyspozycji graczy oddano kilku najbardziej znanych postaci z Kaczogrodu. Każdy z nich posiada charakterystyczne dla siebie umiejętności i – oczywiście – przyrząd do pokonywania przeciwników. Specjalnie nie użyłam tutaj słowa pistolet, gdyż te raczej tutaj nie występują. A już na pewno nie w tradycyjnej formie. No chyba że ktoś z Was spotkał się już z bronią stworzoną z…przepychaczki do kibelka ;)

Rozgrywka w DuckTales to standardowy multiplayer. Wcielamy się w członka drużyny czerwonej bądź niebieskiej, a naszym zadaniem jest niszczenie rywali i – oczywiście – znajdowanie skradzionego złota, które zamienić później można na różnego rodzaju power-upy czy ulepszone bronie.

Mimo że grafika DuckTales jest przyzwoita, a i rozgrywka potrafi wciągnąć na jakiś czas, nie mogę wybaczyć Disneyowi zastosowania tak wielu mikrotransakcji. Naprawdę wolę zapłacić za aplikację raz i mieć równe szanse w walce z innymi, niż liczyć się z tym, że jeśli nie zapłacę, nie osiągnę w grze zbyt wiele.

DuckTales do pobrania za darmo w AppStore

Ocena AppsBlog.pl: 8/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button